MEGANE II

MEGANE II

Član
Evo slike interijera po mraku i dioda kako svijetle!









i dvije malo prljavoga! sve uslikano prije pola sata :icon_smile:


 
Član
dellas je napisao(la):
Odlicno napucan "guzonja" :) Samo napred;)

hahaha bas je guzonja :lol:

cTERZAr je napisao(la):
oo bit ce ga gust prat,hehe,nema do dioda nista :cool:

nema nista draze kad ga dobro isprljam i onda sa vapom oprati heheh
a sto se dioda tice sve mi nekako neobicno ali su stvarno extra stvar samo naviko na one zute pa mi jos neobicno!
 
Član
Mario svaka čast na uradjenom poslu i svaki dan te gledam kada prolaziš kroz PC 96,i mogu ti reći da sam svaki put nanovo oduševljen uradjenim.Samo imam jedan mali prijedlog za tebe ,da promijenis tu antenu na krovu,nekako mi previše strši .Pozz i mnogo sreće u daljnjim planovima...;)
 
Član
kula307 je napisao(la):
Mario svaka čast na uradjenom poslu i svaki dan te gledam kada prolaziš kroz PC 96,i mogu ti reći da sam svaki put nanovo oduševljen uradjenim.Samo imam jedan mali prijedlog za tebe ,da promijenis tu antenu na krovu,nekako mi previše strši .Pozz i mnogo sreće u daljnjim planovima...;)

:icon_smile: hvala trudim se! ima jos svakakvih ideja samo nemoze sve od jednom! a antenu ili cu ukinuti skroz ili cu vec postojecu skratiti od to dvoje nesto ce biti a one ukrasne ljudi na parkingu skidaju ako im se svidi!! trenutno je u planu prednja RS karambolka i nadam se da cu je uspjeti naci! pozz
 
Član
Na mome 307 SW-u je ista takva antena pa sam porucio onu malu antenicu od peugeota 607 ili 807.Cijena sitnica:icon_smile: 12 markica.Po forumima sam vidio da fantasticno izgleda.Pa eto.... jedan od prijedloga...
 
Član
kula307 je napisao(la):
Na mome 307 SW-u je ista takva antena pa sam porucio onu malu antenicu od peugeota 607 ili 807.Cijena sitnica:icon_smile: 12 markica.Po forumima sam vidio da fantasticno izgleda.Pa eto.... jedan od prijedloga...

hmm mogao bih ja da doletim do tebe da vidim kako to izgleda! gdje radis? ima jedan takav ispred IVE!! DECOR

cTERZAr je napisao(la):
Upravo tak,ja seb stavio isto tu malu,a cijena smijesna,one ddivlje vise kostaju he

e pa ako je tako ima onda da i ja kupim tu antenicu hehehe ;)
 
Top