mala tablica naprijed??

mala tablica naprijed??

Član
odoste u off sa rasponom sarafa :D:lol:

Ima ih i kod nas po gradu sto se vozaju sa tim malil tablicama neke zezaju neki vec mjesecima se voze tako niko od policije ih zeza :icon_rolleyes:

Pricali smo vec u nekoj temi da ima u sarajevu ti neka firma pravi tablice u orginalnom izdanju bilo koje dimenzije naravno i za to zezaju al je cool kad je mala tablica a izgleda ko orginalna ona velika :D


Nego znal ko koje su dimenzije one svicarske table prednje il one italijanske:icon_question:

da napravim i ja 10 KM je sto urade a kazna je minimum 40 :D
Skup ovaj chuning :lol:

Al ajd :123::D
 
Član
ugl sa potvrdom o prijavi izgubljene tablice bi se ''trebali moci'' voziti cak i bez tablice....


[/quote]

Ne slažem se sa ovim, prošle godine izgubio zadnju tablicu, otišao u Mup, nema brate nikakve potvrde nego uplati 60KM za novu saobracajnu i nove tablice sa novim brojevima i novom naljepnicom.
 
Član
Ma kavi orginalno to strucnjaci naprave kod firmopisca da sto vise lice na orginalne pa stave i ono plavo u cosku tablice :D
 
Pozdrav svima. Moze li mi neko poslati na pp kontakt nekoga ko radi one male tablice u Sarajevu. Auto mi je amerikanac pa mi nazad treba a dobio sam obicnu veliku... Vidjao sam po gradu da raja ima takve tablice(nove sa plavim sa strane)
 
Član
mirzasila je napisao(la):
Pozdrav svima. Moze li mi neko poslati na pp kontakt nekoga ko radi one male tablice u Sarajevu. Auto mi je amerikanac pa mi nazad treba a dobio sam obicnu veliku... Vidjao sam po gradu da raja ima takve tablice(nove sa plavim sa strane)

Trebao si traziti u Mup-u da ti izdaju kockastu tablicu.
 
Trebao si traziti u Mup-u da ti izdaju kockastu tablicu.
Nisam trazio iz razloga sto sam pretpostavljao da mogu odraditi malu tablicu kao i dosad. Proslu sam napravio u Ferbi. Uglavnom zeznuo sam se pa sada pokusavam naci neko rjesenje barem do iduce registracije...
 
Član
ljudi kako ne kontate vise
moze se uraditi svaka tablica nova stara prastara
al nije po zakonu i moze te uvijek zajebavati za to
ima standardna tzv euro tablica i ona "za djip" koja mora biti nazad sve drugo cak i da zamjenis obrnuto obicnu i ovu "za djipa" moze te jebavati kako hoce

i onda se pitate sto me policija gnjavi
pa gnjavi te zato sto ne postujes propis jebo ga ti i sto hoces da budes kao drugaciji
 
Top