mala tablica naprijed??

mala tablica naprijed??

Član
Ja napravio pa me kaznili i oduzeli mi je :) Ali moze se napraviti i voziti sve dok ne naidjes na nekog zaguljenog :) A original mislim da nema samo velika ta sto imas ili ona kockasta za dzipa i to je to.
 
Član
ja vec 3 godine na autu imam "home made" malu tablicu naprijed i nikad nista, cak sam i preko granice prelazio...
 
Član
sustina je da se moze napravit, pa mozes godinama vozit bez problema, da ti niko nista ne prigovori... a opet mozes naletit na nekog tko ce te peglat, kao za npr. sto se "probusi" i ucvrsti tablica... zavisi kakve si srece ;)
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
Mislim da nece zezat ako je pod sajbu stavis i vozas tako kazes otkinuli cigani pa stavio tu dok ne kupis sarafe xD

ja vozam par dana ec tako,nailazio na policiju nitko nista,bas cu vidit ocel me veceras peglat ako se kasnije vracao,neki dan su me cak ebali zbog prsluka,a za folije komplet jos nitko nista,sve kako im je qrcu ceif
 
Član
Ja kako sam cuo mozes tu malu imati ali pod uslovom da originalu imas negdje u autu da mu pokazes sad neznam koliko je ovdje istine...
 
Član
Ja imao originalnu i nista, ali jesam vozio 3-4 godine, pa su me onda uvatilitek :)

Po zakonu nema, ne smijes nikakvu osim onu koju su ti oni izdali, tako da te price ako imas originalnu i ovo ono ne pale ako naletis na nekog ko ce da te zaj...
 
Član
posto je ovo drzava bez zakona,onaj policajac je vlast(htjeli mi to ili ne)
a ako nemas stele!?ma ti si donji 100%!kad tad...
 
Pa cek jel se moze onda ona "kockasta" ko za americka auta sto bude iza, samo me to zanima.

I ako je moguce, kako, da samo trazim nove table pri registraciji ili* Trebal se sta dodatno placat?
 
Član
@deyo hahahahahahahah
A mala kockasta (kazete za americka) je u prevodu za poloprivredne masine format tablice pa ti izadju u susret i odrade to iako je i to ako se ide po PS illegal
 
Član
ako naiđete na PS-ovca slucaj je zavrsen bez obzira koliko ona originalno izgledala....
velicina tablice je tacno zakonom propisana i nema tu puno price...a da bi ipak mogli malo lakse se ''provuci'' sa takvom tablicom trebali biste jednu tablicu prijaviti u SUP pod izgubljenu i onda potvrdu o prijavi imati stalno u autu da bi ste se sa njom mogli ''provuci'' kod policije....kao ''evo prijavio sam,pa sad cekam da mi stignu druge'' i sl......
mada ce policajac sa ''brzim mozgom'' pitati... ''pa dobro kad si vec pravio ovu prednju mogao si malo pribliznijih dimenzija napraviti'' :)

ugl sa potvrdom o prijavi izgubljene tablice bi se ''trebali moci'' voziti cak i bez tablice....
 
Član
Kod mene je nazad ta kockasta, to oni zovu za Dzipa a ne za traktor kako Davor rece i dobije se bez problema i to je jedina drugacijih dimenzija koja se moze dobiti.

A taj fazon sa izgubljenom i prijavljenom ce da pali 15 dana mozda mjesec ali nakon toga ce cak i policajcima pasti na pamet da pitaju za datum ili provjere kod sebe :) tako da se to ne isplati nikako.
 
Top