mala tablica naprijed??

mala tablica naprijed??

e ovako, prije par dana sam stavio novi branik naprijed i trenutno mi je standardna tablica naprijed, nekako je prevelika i sve kvari. pa me zanima dali neko zna mogu li napraviti manju tablicu. znam da ima neko da to radi, ali neznam dali se mogu praviti manje ove nove tablice?? pa eto ako ima neko da je radio i da zna ko to radi da mi da neki info. hvala.
 
Legend
da je naci ko pravi tablice za policiju sad, i narucit fol za motor skuter i to je to..

dosao bi i bar kod na njoj sigurno..
 
Nemoze mala tablica iskljucivo samo standardna.
Ja sam cak imao ideju ljetos da trazim zahtjev za onu tablicu sto ide na americka auta pozada ona kockasta i da je stavim na golfa napred i u mupu mi rekli da se onda postavlja iskljucivo pozada.
 
Član
imali smo ja i rodjak male tablice napred sere policija, jednom su mi stjeli skidati tablice sa auta:icon_mad:
 
hm, da budem iskren nisam upucen, ali mislim da ne da policija, da se ne mogu staviti male, bez obzira ko ih pravio, opet mozda sam u krivu! :)
 
U mene jedan pajdo je napravio novu tablu kao naljepnicu....zalijepio na lim i izgleda kao original ali malena :)

Sve se to da sredit samo preko grane zezaju.Moras biti full po zakonu
 
Ja je nemam nikako...vec me svi murijaci ganjaju radi toga...pa ih zaobilazim u sirokom luku kao da sam ne registriran :)
 
Ja tri godine vozim sa malom tablicom naprijed, nikad me niko nije peglao radi toga, a redovno idem i u hrvatsku tako...
 
Top