mala tablica naprijed??

mala tablica naprijed??

milanelo je napisao(la):
Ja tri godine vozim sa malom tablicom naprijed, nikad me niko nije peglao radi toga, a redovno idem i u hrvatsku tako...
Mozda nisu obracali paznju...ali prije ili poslije naci ce se neki papak murijak da ti pametuje ...
 
Član
ja imao mikro tablicu naprijed, staklo peglao preko granice, nikad problema, kad me policija pita gdje mi tablica, ja kazem stoka otkinula :) nisam nikad platio kaznu za to :)
 
Legend
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
hm, da budem iskren nisam upucen, ali mislim da ne da policija, da se ne mogu staviti male, bez obzira ko ih pravio, opet mozda sam u krivu! :)

sto pises kad ne znas :)
ja sam je imao dok su mi bile stare tablice i nikad niko..jesu srali ali mi nisu mogli pisati kaznu jer je orginalna..

da mi je napravit orginalnu, mogu qrtzu svirat..
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/182444/auto-tablice-sa-vasim-imenom/#sta=pitanja

pitajte coju mozda i uspije
 
Član
prvo drug sve se moze napravit,ja vozim amera i obe table su mi male,jeste da su stare ali nikakva frka nije napraviti i ove nove,cjena po tablici je 30KM,ako se odlucis javi na PM,[/align]sto se tice pandura i granice za ove 3 godine nikakvih problema nisam imao:icon_smile:
@noke: kad dodjes u travnik javi da ti džombe pokaze kakve ispadnu,oriđiđi,mogu te panduri za puzdru povuć
 
Legend
dinozzo je napisao(la):
prvo drug sve se moze napravit,ja vozim amera i obe table su mi male,jeste da su stare ali nikakva frka nije napraviti i ove nove,cjena po tablici je 30KM,ako se odlucis javi na PM,[/align]sto se tice pandura i granice za ove 3 godine nikakvih problema nisam imao:icon_smile:
@noke: kad dodjes u travnik javi da ti džombe pokaze kakve ispadnu,oriđiđi,mogu te panduri za puzdru povuć
aj vidjet cemo da to skontamo
jest da mi je i cijena paprena al hajd :D
 
Član
kako kad jbg, na granici znaju cesto pitat gdje mi tablica, ja kazem spala evo sad, evo nema minut :) hahahahaha a ovako po Beogradu ne seru jer kazem da su mi otkinuli pred zgradom, stoka, pa mi i ne moze pisat kaznu...
 
Član
Mislim da nece zezat ako je pod sajbu stavis i vozas tako kazes otkinuli cigani pa stavio tu dok ne kupis sarafe xD
 
KOliko se sjecem bila je ovde kod mene u komsiluku mislim da je i sad firam FIRBA se zvala ili tako nesto neznam tacno mogu pogledati odes kod njih i kazes da zelis tablicu oni ti dadnu zahtjev koji ti moras odnijeti policiji da oniti to odobrre i onda kod njih da ti prave bila je 20KM jedan tablica mogu jos pogledati detaljno danas pa cu dopuniti post
 
Član
adnanora je napisao(la):
KOliko se sjecem bila je ovde kod mene u komsiluku mislim da je i sad firam FIRBA se zvala ili tako nesto neznam tacno mogu pogledati odes kod njih i kazes da zelis tablicu oni ti dadnu zahtjev koji ti moras odnijeti policiji da oniti to odobrre i onda kod njih da ti prave bila je 20KM jedan tablica mogu jos pogledati detaljno danas pa cu dopuniti post

a gdje to kod tebe u komsiluku, koji grad? :icon_smile:
 
Top