Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

vala po meni, skupi jos malo para pa uradi motor i boju.... onda si miran ne moras ni prodavat auto da imas problema muziku neku solidnu samo za tvoju dusu ..... vjeruj malo se strpi samo malo ako pozuris zajabaces se sigurno.... MOTOR I BOJA ;) ne bi te ja zajebo komsija sam ti
 
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

joj igy, ako ne ofarbas ovako, tesko tebi!
pa ovo auto izgleda odlicno! odradi ovo sad, kasnije kako pare dolaze pomalo ulazi u muziku, i na kraju ces imati sve :)
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Muzika za slusanja, dosta jedan pioneercic da lupka, i obavezno ! farbanje kao an prvoj slici sa istom shemom na felnama BEZ badlooka....samo ce ga pokvarit, hoce izgledat opasniji, ali ibiza u ovoj boji treba da je suzdrzana, a opet upecatljiva...

Isto ko na onoj slici i nema dalje, medju jacim autima bi bila, a i sasvim odlicna za styla...

IGY, ako si pametan, farbaj i radi onako :icon_eek:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Ja sam fan style-a, ali ti ne bih preporucio farbanje... Ako vec hoces da ga sredis za takmicenja, ostavi boju, napucaj ga sa ekstremnijim body kit-om i uradi unutrasnjost... Mislim da bi ti najbolje bilo da uradis muziku za takmicenja, a ostalo koliko mozes da sredis, da auto izgleda fino... Bjela boja jeste ljepsa, ali ni blizu da je ljepsa toliko da se farbanje isplati...

Moje misljenje muzika + sto mognes za style....;)
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

moje misljenje se slaze sa vecinom. farbanje ko na prvoj slici uz blagi bad look, akcenat na blagi... i hajd nek sad neko kaze da je bijela boja beze... ;)
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

motor definitivno ne ide sad, ici ce nekad, ali trenutno ne

sto se tice farbanja, i kad bi je ofarbao, i sredio ne bi isao se takmiciti na style nego to bi bilo za moju dusu srediti je i to je to, takmiciti se jedino na brpu ili mozda race nekad ponovo da se vratim na trkace staze, ko zna


sutra stavim koju sliku pa da ovi PS majstori sta odrade, skroz blagi bad lok, i trebaju mi 3 kombinacije, svidza mi se skroz crna, ali onda cu je zatvoriti skroz, OPC plava sa crnim krovom ili ova kombinacija bijela sa crnim krovom, ali neka "jebacka bijela" :lol:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

ja mislim kad bi je ofarbo ko ovu sa slike da bi bila samo jedna obicna bijela ibiza , da bi bila priblizna ovoj sa slike ocito ti trebaju neke lude 17 ke koje vire 2 cm iz ruba , da bude 5 cm od zemlje , branici , pragovi . itd itd
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

IGY je napisao(la):
motor definitivno ne ide sad, ici ce nekad, ali trenutno ne

sto se tice farbanja, i kad bi je ofarbao, i sredio ne bi isao se takmiciti na style nego to bi bilo za moju dusu srediti je i to je to, takmiciti se jedino na brpu ili mozda race nekad ponovo da se vratim na trkace staze, ko zna


sutra stavim koju sliku pa da ovi PS majstori sta odrade, skroz blagi bad lok, i trebaju mi 3 kombinacije, svidza mi se skroz crna, ali onda cu je zatvoriti skroz, OPC plava sa crnim krovom ili ova kombinacija bijela sa crnim krovom, ali neka "jebacka bijela" :lol:


Mislim da je bolje da ti brpas, ovdje oko farbanja imas previse kombinacija, pa ces se zbunit, neces znati sta ces, :icon_question: jesil poso ili doso, pa na kraju ces ostat i bez muzike i bez boje :icon_cry:... ja bi brpo da sam na tvom mjestu jer iz onoga sto znam ibiza je jedno od boljih auta za brpa, naravno posle pande i marabele samo je treba malo izdampirati i ona je beton, a i ovako ti je dobra, jedno od ljepsih auta u gradu po meni nema smisla farbati auto kome nije potrebno farbanje....
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Ne znam IGY bogam, sta da sam ja ti, teska odluka, a kako god odlucis ispast ce ispravno, sjedi pa odluci, vidi jbg sta te vise vuce da se ne kajes kasnije...
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

definitivno FARBAJ;) jebo muziku doci ce to polahko, definitivno bolja heheheheheheeh
ako ovako ispaden drama ce biti heheheehhe
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

branik bi isao moj, ovaj na ovoj slici je od pola i ne svidza mi se

pragove ove je tesko naci, ali ako se potrduim tu su,

jbg imam jos neki mjesec dana da se skontam pa cu vidjeti jbg,

jbg imam i na njoj nekih par ogrebotina sa strane, tako sam je kupio

prednja karambolka se svakako mora farbati, na krov mi je nedavno neko bacio maticu pa ima malo udubljenje nista strasno ali vidi se
ljevi blatobran je farban prije mene, lose tako da mislim da ce jedno farbanje biti pravo osvjezenje


a ne bi bila obicna bijela bila bi neka candy bijela ili neka perla sa krupnim kristalima ili nesto slicno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top