Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Igi farbanje i to candy bijela sa kristalima i felge sa poliranim falcom i spustanje i jedno od ljepsih autica u gradu i to je to.... pozzz
 
Legend
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

aaaaaa ovA VARIJANTA PREEMOCNO IZGLEDA,.......uhh volis db .... volis i ovo .......hmm,kad malo razmislis sve bi , ali ne moze , razumijem te :) , ja bih lakirao u ovu varijantu , bice muzike , svasta nesto se moze naletjeti pa slagati


da i jesi li racunao koliko bi te lakiranje izaslo kad vec hoces pearl effect ?
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

samo ga spusti i zatamni ocami...

Farbanje definitivno...

:spam:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

bjela auta su ti sada in, ono pod must have, ako nemas bijeli auto nisi coool :) kao sto rece dario :D
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

krecenje najvjerovatnije, jos malo da se dumam, samo jos da skontam sve sta i kako i donosim konacnu odluku
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Drug moj ... bio si na raceu ... bio si na brpu ... na style i ne moras ...

Sredi auto za sebe ...

Prvo farbanje ... posto i sam kazes da joj treba osvjezenje
Drugo motor bubni kakav jaci ... ne za race-a, vec za svoj ceif

Ovo sto kazu ... neces poslije moci prodati ... onaj ko sredjuje auto, a razmislja koliko ce izgubiti prilikom prodaje, ne bi trebalo da se bavi ovim "sportom" ... najjeftinije je da ne dira nista i da proda auto, tako ce ustediti i na gorivu!!!

Samo je sredi ovako kao na sloici i bice VRH!
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

mtopic je napisao(la):
Drug moj ... bio si na raceu ... bio si na brpu ... na style i ne moras ...

Sredi auto za sebe ...

Prvo farbanje ... posto i sam kazes da joj treba osvjezenje
Drugo motor bubni kakav jaci ... ne za race-a, vec za svoj ceif

Ovo sto kazu ... neces poslije moci prodati ... onaj ko sredjuje auto, a razmislja koliko ce izgubiti prilikom prodaje, ne bi trebalo da se bavi ovim "sportom" ... najjeftinije je da ne dira nista i da proda auto, tako ce ustediti i na gorivu!!!

Samo je sredi ovako kao na sloici i bice VRH!


pa u biti sve sto radim radim za svoj cejf, i prosle godine je bila muzika za slusanje pa sam opet malo brpao, i kad je uradim cisto sumnjam da cu se prijaviti na style, mozda jedino da ne bi morao auto ostaviti vani nego da ga uvucem na stazu za vrijeme takmicenja pa nek raja gleda :icon_smile:

motor ce ici malo jaci isto za moj cef ne za trkanja jer znam kako sta ide i koliko se treba uloziti poslije jednog race-a vozio sam nekad :cool:

ugl mislim da sam se odlucio ide farbanje sredzivanje i neka muzikica za slusanja i mislim da to bum bilo to
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

odlucio sam se

ide farbanje u bijelu sa crnim krovom, unutrasnjost se takodze radi u toj kombinaciji, paneli monitori i ostale zajebancije
sto se muzike tice ide nesto za moju dusu, a ako bude finih diba mozda i brpnem nekad koji put cisto onako da zadovoljim si potrebe za tim

P.S. hvala svima koji su pomogli pri toj odluci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top