Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

radi sta ti hoces, nije losa ideja da ides na style, al kad bih ovo radio stavio bih i 1.8 T:D
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

ovako druze...znas i sam da ja sam odustao i okrenuo se farbanju medjutim ima tu dvije tri cake koje su i mene mucile u pocetku ali sam odlucan....

Prva se veze za to da ces auto teze prodati, cim ga ofarbas nasim Bosancima to vise nije to i djaba...
Druga stvar je ako ulozis u muziku uvijek ces dio tih para moci vratiti, a ovo u farbanje hmmm ne da neces moci vratiti vec ces otici ispod svoje cijene auta...

A ja sam za farbanje ipak...mislim da vozilice trebaju malo paznje...dosta vise brkanja... :lol:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

M afarbaj i polako unutrasnjost sredjuj ebo muziku :icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

MONTOYA je napisao(la):
ovako druze...znas i sam da ja sam odustao i okrenuo se farbanju medjutim ima tu dvije tri cake koje su i mene mucile u pocetku ali sam odlucan....

Prva se veze za to da ces auto teze prodati, cim ga ofarbas nasim Bosancima to vise nije to i djaba...
Druga stvar je ako ulozis u muziku uvijek ces dio tih para moci vratiti, a ovo u farbanje hmmm ne da neces moci vratiti vec ces otici ispod svoje cijene auta...

A ja sam za farbanje ipak...mislim da vozilice trebaju malo paznje...dosta vise brkanja... :lol:

ima istine u svemu sto si naveo, istina je da ce se teze kasnije prodati, ali zato prije farbanja i tokom farbanja slikati sve redom da se zna da nije udareno ili nesto sl pa ofarbano
imam jos malo da dumam i predomisljam se

ali ako mi od 100 ljudi kaze njih 99 da farbam a ja jedan se dumam oko toga znaci da ja nisam normalan ako odustanem od farbanja
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

iskreno,ja bi farbao...al ovo sto ces teze prodat,mozda,da je nakon farbanja ostala "obicna",posumnjali bi,al kad je ovako sredis zna se da ide na style fazon...sad bi vekina skoda trebala bit jeftinija jer je ofarbana u onu kombinaciju boja iako je bila crvena?cisto sumnjam...tako da ti je to lutrija,ako naletis na nekog ko razumije tebe i styling,nece bit problema za prodaju,ako naletis na nekog dedu kome se svidi,to ce njemu sigurno bit minus...samo slikaj dok je farbas,mislim da je slika svakom dovoljan dokaz da auto nije farbano jer je moralo bit ofarbano,nego cisto da bi promijenio boju auta u zeljenu;)
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

edoze je napisao(la):
iskreno,ja bi farbao...al ovo sto ces teze prodat,mozda,da je nakon farbanja ostala "obicna",posumnjali bi,al kad je ovako sredis zna se da ide na style fazon...sad bi vekina skoda trebala bit jeftinija jer je ofarbana u onu kombinaciju boja iako je bila crvena?cisto sumnjam...tako da ti je to lutrija,ako naletis na nekog ko razumije tebe i styling,nece bit problema za prodaju,ako naletis na nekog dedu kome se svidi,to ce njemu sigurno bit minus...samo slikaj dok je farbas,mislim da je slika svakom dovoljan dokaz da auto nije farbano jer je moralo bit ofarbano,nego cisto da bi promijenio boju auta u zeljenu;)

Potpis !!!
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

kako samo dobro stoiji bijela boja :icon_eek:
farbanje definitivno kaka muzika :D
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=15874

evo ga igy ceka te 1.8 20V
prvo to pa sve ostalo, to je moj prijedlog :)
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

ovo je pravo lijepa kombinacija,neka candy bijela bi extra sjela :)
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

magnum,remetis nam koncepciju:lol:
prvo dvojba muzika il farbanje,pa farbanje il motor,i sad ovaj ubaci opet muziku:lol:
samo nek je vw:D
 
Super Moderator
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

drug farbaj to auto... crne felge jos auto u arctic white boju ofarbas i nema ti kraja... muziku ubaci neku finu ne mora brmpati al nek je fin zvuk i dobra muzika (sto se moze jako jeftino napravit)... onda polako sta skupis para radi unutrasnjost ;)
 
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

edoze je napisao(la):
magnum,remetis nam koncepciju:lol:
prvo dvojba muzika il farbanje,pa farbanje il motor,i sad ovaj ubaci opet muziku:lol:
samo nek je vw:D


pa u sustini isao bi ovako

1. brp
2. motor
3. farba (svakako ti je lijepa boja na autu jes da je ova puno ljepsa al ima tu dosta faktora zbog kojih prvi ja ne bi farbao svoje auto)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top