Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
bice i to, znas da sam ja gluh i necu da pricam ispod bar 14x.xxx za slusanje :lol:
 
Cestitam, i ja licno vise volim styling i muziku nego tuning, tako da se meni ideja o lakiranju svidja i podrzajem 100%, pogotovo jer ova bijela sa crnim krovom je cista perverzija :icon_smile:

Sretno u daljnim radovima..

A, ovo sto neki gore spominju neces moci lijepe pare izvuci kad budes prodavao auto, pa to je tako, svako ulaganje u auto gubi se na vrijednosti, al' ceif je ceif, ti ako ces sredjivati auto, pa gledati kako ces izvuci sto vise love na prodaji nema od te ljubavi nista hehe... Svi koji sredjuju auto sebi, rijetko razmisljaju o prodaji...

Jos jednom, sretno sa projektom, auto ce biti extra i pravo upadljivo kad odradis sta imas u planu!!!!!!
 
Putovanja.ba
Administrator
IGY je napisao(la):
odlucio sam se

ide farbanje u bijelu sa crnim krovom, unutrasnjost se takodze radi u toj kombinaciji, paneli monitori i ostale zajebancije
sto se muzike tice ide nesto za moju dusu, a ako bude finih diba mozda i brpnem nekad koji put cisto onako da zadovoljim si potrebe za tim

P.S. hvala svima koji su pomogli pri toj odluci



Sretno, ako trebadne pomoc tu sam, a ovu sezonu brpas samnom :cool: nece dosadno biti ti kako god ;)
 

IGY

Član
Fele je napisao(la):
IGY je napisao(la):
odlucio sam se

ide farbanje u bijelu sa crnim krovom, unutrasnjost se takodze radi u toj kombinaciji, paneli monitori i ostale zajebancije
sto se muzike tice ide nesto za moju dusu, a ako bude finih diba mozda i brpnem nekad koji put cisto onako da zadovoljim si potrebe za tim

P.S. hvala svima koji su pomogli pri toj odluci



Sretno, ako trebadne pomoc tu sam, a ovu sezonu brpas samnom :cool: nece dosadno biti ti kako god ;)



brpamo zajedno, hehe mozda legne neko pojacalce onako ne obavezno jako malo para, mozda i ja koji put brpnem zaoprave :cool:

Almire hvala
 
Član
IGY sve je krenulo od mene,ja ti poslao komplet projekat,i rekao si da neces farbati mada ne izgleda lose,i evo sad sta je tu je,radis je,samo naprijed,ako treba pomoc javi tu sam da pomognem sta god :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top