Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Lomim se izmedzu muzike i ......ODLUCIO SAM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

to je to
taman hvala

punisher je napisao(la):
ako ga ist onako središ bit će čudo veliko;)

imam farove, imam skoro iste felge, samo jos farbanje, i bila bi moja karambolka ova je od pola
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Ma ofarbaj ba, ali da valja. Za muziku ce se vec naci nekako, i samo clean profuras i to je to :cool:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Igy nije samo fazon ofarbat auto ima tu jos doooosta stvari, a za ovakvu ljepoticu bi bilo steta da je stock unutra;) prema tome dooobro skontaj sta hoces ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

puf...

farbaj... perferzno je dobra, spremi auto za svoj cejf, imas stila i smisla, volis to. probo si i dB i race, vrijeme je za style :D

ludnica je auto sa slike
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Fele je napisao(la):
puf...

farbaj... perferzno je dobra, spremi auto za svoj cejf, imas stila i smisla, volis to. probo si i dB i race, vrijeme je za style :D

ludnica je auto sa slike
najkonkretniji odgovvor
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Farbaj,ta kombinacija joj odlično stoji..Muziku si više i isfuro,skuckaj nešto za slušanja..Pa poslije nekad kad opet sakupiš pare možeš kakvih mamojebača ubaciti u gepek..
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Ovo sredi a dogodine Pandu :cool:
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

Sta god odlucis SA SRECOM ;) slikice sam ti nasao sad je sve do tebe :icon_smile:
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

guster je napisao(la):
Igy nije samo fazon ofarbat auto ima tu jos doooosta stvari, a za ovakvu ljepoticu bi bilo steta da je stock unutra;) prema tome dooobro skontaj sta hoces ;)

unutra se vec rade, novi paneli, i farbace se, display je skoro pa zavrsen onaj gdje dodze player, player ide na mjesto gdje dodzu podizaci za prozore

unutrasnjost jos malo pa gotova materijal je tu, jos da se nakanim pa da zavrsim sve

Fele upravu si, probao sam se i trkati, i brpati malo je vrijeme i za style mislim


evo i slika guze, karambolka ce biti ovakva, ali gepek necu skroz zatvarati, nego samo ofarbati onu plastiku u boju auta
2hfmhvo.jpg
 
Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

bolje ti je zajebi sve to i kupi kakav jaci motor... za ibizu
 

IGY

Član
RE: Lomim se izmedzu muzike i ......

bulex je napisao(la):
bolje ti je zajebi sve to i kupi kakav jaci motor... za ibizu

de me jos na to nagovori pa da poludim skroz, motor sam otpisao za ovu godinu, osim ako kakvih para ne naleti,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top