Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
E'o vec 7 godina vozim na Michelin Pilot Primacy, nisam imao potrebu mijenjati brand, pa stoga ako neko zna gdje u Sa kupiti nove ovakve gume, dimenzija 205/55/16 il malo sire, takva informacija bi bila od koristi :icon_smile:
 
Član
http://automoto.ba/gume/

evo mozda vam pomogne. unesete sta hocete od podataka, kad vam izbaci rezultate pretrage, kliknete na gumu i nakon toga ispod imate listu gradova. kliknete na grad koji zelite i izbacice vam prodajna mjesta gdje mozete naci trazene gume...
 
Nisam citao sve postove...ali moram napisati za Toyo T1R, da sam je vozio 3 godine, i da je guma extra! Sada imam Barum Bravarius 2 i mogu reci da je losija od Toyo gume za 50 % minimum!
 
Član
samo da prenesem svoje iskustvo, Dunlop Spmaxx RT kupio sve 4 u sloveniji u Brezicama, Vulkanizerstvo Lasic, sa montazom balansom me izasle 850 maraka!!!! Ovdje nije ispod 300 km jedna guma-225/45 R17, sa povratom PDV-a me izadju 700 KM!!! Tako da, ko god ima prilike uzeti u brezicama, razlika je vise nego ocita...
 
Član
Kumho-Ecsta-SPT-KU31.jpg
 
Član
Drug ce za koj idan uzimati 16 i to 195/40/45 ili 205/40/45 dvoumi se izmedju nankang i sportiva :icon_question:..znam da su obe smece ali on ce samo dviej uzimati do jedno 300KM max sada koje da uzme ili ako neko zna negdje novih za te pare dva koamda drugih marka ;)
 
Top