Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
Skrabo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
kakve su barum gume? nasao sam 195/45r16 108km komad

za te pare dobre ;).pa ja,evo u mene drug uzeo nove nankang 205/45/16 za 130KM po komadu ;)

gdje je uzeo? ja gdje god pitam jos nisu dosle. sljedecu subotu cu sa autm u sarajevo pa bi volio naci i odma promjenit :icon_smile:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
kakve su barum gume? nasao sam 195/45r16 108km komad

za te pare dobre ;).pa ja,evo u mene drug uzeo nove nankang 205/45/16 za 130KM po komadu ;)

gdje je uzeo? ja gdje god pitam jos nisu dosle. sljedecu subotu cu sa autm u sarajevo pa bi volio naci i odma promjenit :icon_smile:

U mostaru moj komsija to radi ;)

ajd vidjecu ako ne bude ovdje u subotu upitit cu se u mostar
 
Član
Ne bih ja razikovao sa Barumom, nisam ih koristio ali čitam da ljudi imaju loša iskustva. A plus su previše jeftiniji od konkurencije, što znači i ušteda na kvalitetu. Npr. u mojoj dimenziji 205/50/17 Barum je čini mi se oko 160 maraka, dok je sljedeća sportiva sa 240.
 
Član
menso206 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
kakve su barum gume? nasao sam 195/45r16 108km komad

za te pare dobre ;).pa ja,evo u mene drug uzeo nove nankang 205/45/16 za 130KM po komadu ;)

gdje je uzeo? ja gdje god pitam jos nisu dosle. sljedecu subotu cu sa autm u sarajevo pa bi volio naci i odma promjenit :icon_smile:

U mostaru moj komsija to radi ;)

ajd vidjecu ako ne bude ovdje u subotu upitit cu se u mostar

moze nije problem :icon_smile:
 
Član
Covjek ne moze biti pametan kad kupuje ove gume. Jedni hvale a drugi kude.
Ja planiram kupiti Sportiva 195/50 R15 cijena 85/90KM po komadu sa montiranjem i balansiranjem. Jel OK omjer Kvaliteta Gume/Cijena?
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Zna li ko sta je bolje 215-45-17 uzeti nagkangu ili sportivu ili savu ???? ili sta trece. Hvala

evo ti sportiva nove komad 176 km http://www.pik.ba/artikal/3085182/215-45-r17-sportiva-super-z/
 
Član
Jetta TDI je napisao(la):
Covjek ne moze biti pametan kad kupuje ove gume. Jedni hvale a drugi kude.
Ja planiram kupiti Sportiva 195/50 R15 cijena 85/90KM po komadu sa montiranjem i balansiranjem. Jel OK omjer Kvaliteta Gume/Cijena?


Prijatelj platio sportivu 105 km 185 60 14 u mostaru ja ne znam gdje vi uzimate tako jeftino te gume :icon_question:
Izgleda guma m je najskuplja
 
Top