Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
Za svoje pare ti uzimaj sta hoces a ja ti prenosim svoje iskustvo koje sam licno imao sa savom i to bas tom uhp
Ni ja ne preferiram neku extremnu voznju vec je to najvise voznja sa posla i na posao i onako po gradu ali jednom sam se zadesio u nekom brdu kad je prva kisa krenula i bez esp bi bilo bas veselo
 
Član
Znate sta ja ne razumjem imate felge od bubam 1000km i kupujete neke low budget gume a zna se koliko su gume vazno. Definitivno uniroyal uzimam . Imate x testova na netu izaberite sta vam treba, jer nema te gume koja nudi sve !
 
Član
rodjak je imo dayton i bacio nove gume,nenormalo gume bile bucne,nemozes sjedit u autu
ja sam prosle imo continental gume extra su,i na kraju kad su bile celave i stare tri godne nisu se cule uopste,uzeo sad pirelli namontiro ih u petak na auto i bucne su mi bas,
dal je mozda sto je asvalt jos ladan il su gume takve??
 
Super Moderator
rodjak je imo dayton i bacio nove gume,nenormalo gume bile bucne,nemozes sjedit u autu
ja sam prosle imo continental gume extra su,i na kraju kad su bile celave i stare tri godne nisu se cule uopste,uzeo sad pirelli namontiro ih u petak na auto i bucne su mi bas,
dal je mozda sto je asvalt jos ladan il su gume takve??

dok se guma malo ''razradi'' mozda se smanji buka. guma kad je skroz nova pa nekih hajd lupam 100km je terba fino ''razraditi'' i ne probavati njihov maksimum dok se skine taj jedan ''sloj'' i onda tek guma ima te svoje performanse i svojstva
 
Član
Ja imam na 8x17 215/45 i meni bas super izgledaju jer imaju onaj blagi strech
bas zato i pitam jer stric na B klasi ima dobre continentalke 215/45 i dao bi mi ih on je bolestan svako dvi godine mijenja gume a ne prelazi toliko... problem je sto mi je merc ono nizak ali nije toliko za strech pa neznam kako ce izgledati
 
Član
rodjak je imo dayton i bacio nove gume,nenormalo gume bile bucne,nemozes sjedit u autu
ja sam prosle imo continental gume extra su,i na kraju kad su bile celave i stare tri godne nisu se cule uopste,uzeo sad pirelli namontiro ih u petak na auto i bucne su mi bas,
dal je mozda sto je asvalt jos ladan il su gume takve??
Ne bi da te razocaram imao sam pirelli ljetne ne toliko stare i skinuo sam ih jer su bucne i plasticne ko skije
 
Top