Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
Drugovi koje gume kupiti a da sto manje buke proizvode....205 55 16 ima li mi neko preporuciti koju marku da se ne zeznem
Michelin Primacy HP. Ja imao sve 4 polovne na autu (DOT iz 2009, ali sare je bilo sigurno 6-7mm) kad sam ga kupio, extra se pokazale, udobne bruka, leze u krivini, po kisi sam vozio isto kao po suvom.. nisam nesto primjetio da su bucne. Mislim da je oko 150KM komad.
 
Super Moderator
Trose li se brzo ove barum,posto ih vjerovatno kupujem? :)

zavisi kako vozis. ja kad kupim 4 nove recimo i vozim sezonu, opet slijedecu sezonu ostavim isti raspored guma, ne mjenjam ono zadnje/prednje. i 2 sezone sam vozio bravuris 2, zadnje se nisu skoro nista potrosile a prednje su bile dobre za jos pola sezone
 
Član
V4vjLbx.jpg


Ljeto ON,
ipak je GoodYear, ono taman
 
Član
@marshal

Namontiro sam gume, nisu uopšte bučne, fino drže. Prvi utisak je jako dobar...


Imate u grudama lika, profil motorsport ja mislim, barum bravuris 3 za 148KM 225 45 17, 225 40 18 sportiva super z+ za 148KM, sportiva 215 45 17 za 125KM, kažu da je sportiva dobra guma, što se trajnosti tiče ne znam.
 
Član
Momci mozda je vec neko pisao o toj gumi. Interesuje me misljenje o Matador hectorra 3 gumi jel ko vozio i koliko je zadovoljan. hocu da kupim sad sve 4 nove gume i vulkanizer mi nudi sa dobrom cijenom 225/45/17 dimenziju pa ako su pozitivna iskustva da pazarujem :) posto mi nudi isto i neku ljetnu savinu gumu i tigar syneris :) te tri su u opticaju
 
Super Moderator
Momci mozda je vec neko pisao o toj gumi. Interesuje me misljenje o Matador hectorra 3 gumi jel ko vozio i koliko je zadovoljan. hocu da kupim sad sve 4 nove gume i vulkanizer mi nudi sa dobrom cijenom 225/45/17 dimenziju pa ako su pozitivna iskustva da pazarujem :) posto mi nudi isto i neku ljetnu savinu gumu i tigar syneris :) te tri su u opticaju

ima stranica prije :D
 
Top