Litraza kutije?

Litraza kutije?

Početnik
100 litara ti je sasvim dovoljno za 2x 12inch u BR , s tim da se nadam da kutija nije podjelena napola nego je sve jedan prostor,,,
 
da kutija ce biti jedan prostor ovo je damir samo posudio da se izmeri , visak litara nece biti problem? jer zelim da mi kutija ide od grbe do grbe a kako sam racnuao to je nekih 120litara . Port adi rijesava mada me svi odgovaraju od slot porta sa zakosenom stranicom
 
Član
Ako su ti dimenzije tog neiskoristenog dijela 15x39x49 cm, znaci da ti je zapremina tog tijela 28,665 litara.
 
Administrator
dobro ti je jusuf izracunao... kad ti je tako cm pretvoris u decimetre tj. 1,5 dm x 3,9 dm x 4,9 dm i toliko ti dodje litara...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
dobro ti je jusuf izracunao... kad ti je tako cm pretvoris u decimetre tj. 1,5 dm x 3,9 dm x 4,9 dm i toliko ti dodje litara...
1dm3=1 litar, ako neko slucajno ne zna da ne bi bilo zabune

A pajoniru moze se ovo i preko integrala izracunati, zasto bi jednostavno kad mozemo da zakomplikujemo :D
 
Početnik
za Type R woofere trebas duge portove, s prevelikom kutijom i dugim portovima imat ces tuning na 25Hz, al eto valjda ti koje si angazovao za projektovanje kutije znaju sta rade....

Strah me da se ne razocaras jer si imao State of The ART kutiju ....
 
momak zna zanat al vidim da svakom ovde ide slabo proracun , ako si dobre volje napisi nam tacno sta da radimo i necu se razocarati
 
Član
Ja nebi puno preko 100l ti kako hoces a ako vec ganjas toliko izgled pa brate fejkuj sirinu kutije samo vizuelno zar je to toliko strasno??
 
Top