Konzumirate li cigarete i koje???

Konzumirate li cigarete i koje???

Član
Pusim od 7og raz osnovne:lol:jbg..drinu jedinu oduvijek samo domace,
a pomeni taj zakon ne vodi nicemu ni smanjenju pusenja ni nekoj zaradi za drzavu
 
The_Dag je napisao(la):
Duhan nije učino sedždu Allahu, i ja ga pržim pred očima ;)
Ma brate mili,onaj ćejf uz jutarnju kahvu kad je pripalim nebi dao za dunjaluk,poslije jela...a pogtovo uz ramazan poslije iftara kad me okine mmmmmm.Ma ćejf ba...jos pogotovo kad sam u Sarajevu ljeti kod rođaka.Ujutro ustanem,sjednem na balkon,čitavo Sarajevo vidim,kahva miriše,Sarajevo miriše,upalim sevdalinku i zapalim cigaru...jooooooooooooooooooooooooooooooj meraaakaaaa

:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
Pušim već 12 godina, promijenio sam dosta cigareta, a najdraža mi je bila Winston 100'S dok ga nisu bili ukinuli 2001. Sad sam na crvenom MC-u, kutija izdura oko 28 sati. To mi je prosjek od kada sam počeo pušiti.
 
Član
40-50 cigara dnevno, York crveni - kutija: klipača (100's)... Počeo u 1. srednje, znači oko 12 godina već... u jbt zar ima toliko... :icon_rolleyes: haman još malo, pa sam popušio... :D
 
Član
nek je prosjecna kutija cigareta 2 km....ako pusite 2 kutije dnevno to je 4 km....za mjesec potrosite 120 km....za godinu dana 1440 km....svakih 10 godina da ne pusite mozete auto kupiti...za 10 godina ispusite 14400KM....:icon_smile::icon_smile: eto malomatematike...aj to svaki mjesec barem jednom kazem ocu a on jos pusi marlboro i to 2 dnevno....al djaba....
 
Član
Rozimacak je napisao(la):
super light ronhil..već dugo dugo .i djelomično sam protiv zabrane !!
Mislim da bi trebalo zabranit alkohol i kavu u birtijama jer je obadvoje štetno za zdravlje..a debele bi trebalo izvagat na ulazu i zabranit im da ulaze u restorane zbog toga što nemaju potrebe jesti i loše djeluju na okolinu..itd ..itd:icon_smile:

tebi cigare izjele mozak. vise ne znas ni sta pises... ;)
 
Član
svaka cigara skraćuje život 7 minuta... svaki sex produžava život za 15 minuta... zato dragi pušači (u koje i ja spadam) j*ITE SE za duži život!
 
Član
1.Dunhill, 2.Davidoff crni, bijeli Marlboro, Ronhill Super Light...

Podržavam zakon iako konzumiram cigarete...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Rozimacak je napisao(la):
super light ronhil..već dugo dugo .i djelomično sam protiv zabrane !!
Mislim da bi trebalo zabranit alkohol i kavu u birtijama jer je obadvoje štetno za zdravlje..a debele bi trebalo izvagat na ulazu i zabranit im da ulaze u restorane zbog toga što nemaju potrebe jesti i loše djeluju na okolinu..itd ..itd:icon_smile:

tebi cigare izjele mozak. vise ne znas ni sta pises... ;)

haha....jes vala....razlika izmedju toga da se zabrane cigarete i toga sto ti kazes da se zabrani kafa je ta sto cigarete stete onom pored a kafa koliko ja znam jos ne.....:icon_smile: ja lika sta pise
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Duhan nije učino sedždu Allahu, i ja ga pržim pred očima ;)
Ma brate mili,onaj ćejf uz jutarnju kahvu kad je pripalim nebi dao za dunjaluk,poslije jela...a pogtovo uz ramazan poslije iftara kad me okine mmmmmm.Ma ćejf ba...jos pogotovo kad sam u Sarajevu ljeti kod rođaka.Ujutro ustanem,sjednem na balkon,čitavo Sarajevo vidim,kahva miriše,Sarajevo miriše,upalim sevdalinku i zapalim cigaru...jooooooooooooooooooooooooooooooj meraaakaaaa

kad hodza moze mogu i ja :lol::lol::lol::lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Rozimacak je napisao(la):
super light ronhil..već dugo dugo .i djelomično sam protiv zabrane !!
Mislim da bi trebalo zabranit alkohol i kavu u birtijama jer je obadvoje štetno za zdravlje..a debele bi trebalo izvagat na ulazu i zabranit im da ulaze u restorane zbog toga što nemaju potrebe jesti i loše djeluju na okolinu..itd ..itd:icon_smile:

tebi cigare izjele mozak. vise ne znas ni sta pises... ;)

haha....jes vala....razlika izmedju toga da se zabrane cigarete i toga sto ti kazes da se zabrani kafa je ta sto cigarete stete onom pored a kafa koliko ja znam jos ne.....:icon_smile: ja lika sta pise

ma pusti lika ba, 98% postova na forumu su mu glupi ko noc. naucnici dokazali da nezz tacno koliki broj (necu da lupam) soljica kafe pozitivno utice na organizam... on nesto spominje debele u restoranu i sl...

:icon_exclaim:

ma joj, samo nek oni poskupe cigare za duplo, da vidis kako odma pada i broj pusaca. pusili bi samo oni koji fkt osjecaju potrebu, a ne ovi "klincici" koji misle da su face ako kaleme jednu na drugu...
 
Član
U dosta EU država su cijene cigara 7-8 eura(bez obzira na marku),pa puši ako baš moraš ili ako ti je tako velik užitak.Ja osobno nebih prestao,nisam neki ovisnik.Zapalim uz kavu i jelo:icon_smile:

Ali tu postoji problem starih pušača koji ne mogu prestati pušiti a neće moći priuštiti te cijene cigara,to bi dovelo do izljeva nasilja,bilo bi ekstra obiteljskog nasilja,nesreća....Sjetim se uvjek par starijih osoba u obitelji koji su bezuspješno prestajali...Draži su mi bili kada puše:D
 
Član
Nikad nisam i necu glava me zaboli kada duze budem u prostorijama u kojima se pusi...A što se tiče zakona podržavam ga u potpunosti neka se naprave odvojene prostorije pa ko voli nek izvoli ne moraju nepusaci ispastati zbog pusaca...Samo taj zakon kod nas nikad nece imati primjenu ko ni vecina ako do njega dodje uopste!!!
 
Top