Kondenzator?

Kondenzator?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
znas zasto ti to sluzi,,,,,hmm,,,to ti je kao kad palis sijalicu od 220 v a stavio na akumulator od 12v,,

ajiii..vidjaj slika,,vi niste normalni,,,jel ovo muzika za ispravljanje kicme i izvlacenje reuma kod ljudi,,ili,,,,,samo za usi
 
Član
eddo je napisao(la):
il jednostavno nisu bili napunjeni sto je najveca vjerovatnoca ... jedino tako je moglo bit gore sa njima neg bez njih ...

ma napune se oni kako god... ha ih spoji preko nekog otpora ili direktno... samo sto nije pozeljno da se pune direktno jer se tako mogu lako ostetit... a preko otpora se pune samo zbog toga da se neostete... a ako ih je neko direktno punio i isto tako prazni samo kratko spajajuci elektrode... najvjerovatnije su osteceni... ;)
 
Član
ma to ti je malo stakloplastik sranja ... prava muzika je hardcore drvo i zeljezni sarafici :D ...
 
Član
WyattEarp je napisao(la):
znas zasto ti to sluzi,,,,,hmm,,,to ti je kao kad palis sijalicu od 220 v a stavio na akumulator od 12v,,

ajiii..vidjaj slika,,vi niste normalni,,,jel ovo muzika za ispravljanje kicme i izvlacenje reuma kod ljudi,,ili,,,,,samo za usi



joj lave koji si ti strucnjak... da tesla ovo vidi sta si pisao odma bi te usvojio... :lol::lol::lol:
 
Član
btw punio sam kondova pun K i nikad nijedan nisam napunio samo + i - ... uvijek je moralo ic preko il sijalice il otpora ... jbga nije to bas obicni kond ... ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
btw punio sam kondova pun K i nikad nijedan nisam napunio samo + i - ... uvijek je moralo ic preko il sijalice il otpora ... jbga nije to bas obicni kond ... ;)

ma isto sranje samo drugo pakovanje...(i ovi kondovi su elektroliti samo velikog kapaciteta) samo sto se kondenzatori manjeg kapaciteta teze ostete zato sto nemogu dati veliku struju ;)
 
ma novi su bili, prodani su i nastavili su svoj zivot gdje treba, kod mene nisu jer nisu mogli zadovoljiti..

a eddo, pa sve su ovo "show eye" instalacije :D ovdje kond "mora" da bude..

al nemoj djaba traziti, uvjerio si me da je to potrebna stvar.. necemo sad 5 strana o tome.. :icon_rolleyes:

EDIT: i ja sad glup neznam napuniti kond.. yeah right.. pojacalo je imalo 4.5 kwrms i tu kondici nemaju sta raditi, ja sam probao, nije sljakalo i ciao.. djaba bacio pare.. kratko jasno.. za te pare sam mogao kupiti pametan akku..

EOD od mene..
 
Član
e i ti vala pametan 2 konda po 1 farad na pojacalo od 4.5 kile ... :smajli41: ... ma necu vise da se druzim s vama ...


odo ja u :dojke:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ma novi su bili, prodani su i nastavili su svoj zivot gdje treba, kod mene nisu jer nisu mogli zadovoljiti..

a eddo, pa sve su ovo "show eye" instalacije :D ovdje kond "mora" da bude..

al nemoj djaba traziti, uvjerio si me da je to potrebna stvar.. necemo sad 5 strana o tome.. :icon_rolleyes:

EDIT: i ja sad glup neznam napuniti kond.. yeah right.. pojacalo je imalo 4.5 kwrms i tu kondici nemaju sta raditi, ja sam probao, nije sljakalo i ciao.. djaba bacio pare.. kratko jasno.. za te pare sam mogao kupiti pametan akku..

EOD od mene..


e jbg lave... iznenadjujes me stvarno... 2 F na 4,5 kW

to ti je ko ficin motor u sleperu... i kazes pojacalo bilo malo jace... jesil imao jedan iz matematike... haj priznaj hehhe

nemam rijeci... :lol::lol::lol::lol:
 
pa bilo bi super i da se moglo i na 50% odvrnuti.. tako da ti 4kw nije bilo ni u prici, ako je bilo i 2kw dobro je, i to sve sa dva konda.. ma jes.. with 2 akkus... cim sam ih skinuo prodisao sistem.. :lol:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
pa bilo bi super i da se moglo i na 50% odvrnuti.. tako da ti 4kw nije bilo ni u prici, ako je bilo i 2kw dobro je, i to sve sa dva konda.. ma jes.. with 2 akkus... cim sam ih skinuo prodisao sistem.. :lol:

znaci ili nisu ispravni kondovi... ili nisi dobro spojio...

da je sve kako treba i kondovi i spoj... moralo je radit kako valja da ga j*....
 
a kako ce raditi ako se brze prazni nego se puni? ja slusam muziku sa dugim intervalima bassa, i ispraznim ga u roku 3sec, a moze samo sanjat o tome da ce se opet napuniti kad pojacalo i dalje iz njega srce struju.. i na taj nacin mi je samo stvarao probleme, uzasno veliki padovi napona... dakle nije stvar u 4kw pojacalu nego u sporom punjenju kondenzatora.. i na taj nacin je zagusaovao i akumulatore kraduci im struju pa i odatle fali pojacalu..
 
Član
eh pa nisi trebo uzet rnb kondove, trebo si uzet techno trance il house kondove oni se brze pune :lol: ...
 
a to znaci ako kupim kond da samo smijem slusat techno i trance? i tako tu fast glazbu gdje i nema bassa.. :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top