Kondenzator?

Kondenzator?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bolje lock ili fkt ce biti banovanih dusa... ko oce nek stavi ko nece ne mora dal valja ili ne valja ima i prednosti i mana, ako se ne varam igy nema kondenzator a brpao je ne znam imal bekir sad, ljudi fin akumulator dobar altenator DOBRI KABLOVI i uzivajte.... ;)
 
jao eddo, pa pokusavam nesto nauciti od vas ovdje, al nazalost slabo mi ide.. nema se prakse.. nemoze se samo po teoriji udarat.. :D

btw: ja sam svoje davno rekao.. :)
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jao eddo, pa pokusavam nesto nauciti od vas ovdje, al nazalost slabo mi ide.. nema se prakse.. nemoze se samo po teoriji udarat.. :D

btw: ja sam svoje davno rekao.. :)

joj drug mogao si mi davati casove prakse da i mi teoreticari sta naucimo... :lol::lol::lol:
 
Član
Ja vas ne kontam majke mi!?!?
Jel iko od vas TEORETICARA ikada sklapao sisteme jace bar jedno kila rmsa ?! A da ne pricam o SPL setupima
Pokusajte i sve ce vam biti jasno;)
Toliko od mene!
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
bolje lock ili fkt ce biti banovanih dusa... ko oce nek stavi ko nece ne mora dal valja ili ne valja ima i prednosti i mana, ako se ne varam igy nema kondenzator a brpao je ne znam imal bekir sad, ljudi fin akumulator dobar altenator DOBRI KABLOVI i uzivajte.... ;)

Onaj ko zna i ko se razumije moze lijepo izracunati dal mu treba kond ili ne!Naravno u odnosu na akku!ALi ne moze me niko ubijediti da je kond visak i da se ne treba stavljati u auto!Ako imas 200 rms-a muziku a autu nije na odmet imati kond!Ne mora uopste ali nije na odmet, ne moze biti gore nikako sa njim!JA koliko znam, odrilike na 1kW ide 1F kond, a ako stavis na 1kW kod od 2F to ti je jos bolje....ali eto ima nas i koji bi stavili kond od 1F na 3 kW pa kond nema vremena da se puni i onda nema nikakvog efekta!
Samo jos nesto...ovo je moje misljenje!!

P.S. Ovo je iz iskustva, iz prakse a ne sa foruma i sl........;)
 

IGY

Član
ja necu vise nista pisati, moji radovi i rezultati govore za mene :lol::lol::lol:
 
Član
:lol: dobro Eddo rece ovo ce trajat i trajat i trajat ..postade veci spam od off topica...:lol:

Tareee sve to stoji tak' u teorij i toj nauci koju izucavas al ipak mislim da je i SoundLunatic u pravu jer ima odstupanja teorija od prakse, a mislim i da zna o cem prica jer dosta je opreme imo i testirao & dosta dugo se zanima za auto akustiku vidim dugo godina je i po ovim caraudio forumima vjerujem da je dosta iskusva skupio iz oblasti auto akustike :icon_rolleyes: (Koga interesuje neka pogleda stare postove na caraudiu i cice :icon_smile:)stoga najbolje probat pa vidjet nekom ce imati efekta nekom ne,vec su spomenuti neki faktori na koje treba jos obratiti paznju prilikom spajanja,izbora itd., a neki ce ga samo stavit kao vizuelni dodatak ..:icon_smile::lol:


Koja ono bi tema :icon_question: :lol:
 
Član
Armin_tz je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ma nemas ti pojma ba ... :icon_twisted:
U redu je eddo...ne moras bas tako....


ma mene je opucala luda, tu sam samo radi zajbancije ...


SoundLunatic je napisao(la):
jao eddo, pa pokusavam nesto nauciti od vas ovdje, al nazalost slabo mi ide.. nema se prakse.. nemoze se samo po teoriji udarat.. :D

btw: ja sam svoje davno rekao.. :)


ne shvataj me previse ozbiljno ba samo te furam malo ;) ... na kraju krajeva zna se ko preko msn-a trazi stalno savjete od koga :lol: ...


Davor_ je napisao(la):
Ja vas ne kontam majke mi!?!?
Jel iko od vas TEORETICARA ikada sklapao sisteme jace bar jedno kila rmsa ?! A da ne pricam o SPL setupima
Pokusajte i sve ce vam biti jasno;)
Toliko od mene!


uuu vidi sto nam se neko nafuro ... najjaci si davoreeeeeee ;) ...
 
@ tareee: ja sve gledam da od tebe naucim.. ehh.. :icon_biggrin:

@ Davor_ : izgleda da nije..

@ Igy: Eh da si stavljao kondice u sisteme imao bi jos bolje rezultate.. a ti svoje.. :icon_rolleyes:

@ Eddo: kuzim spiku.. :) a ovo za msn, pa sad.. nisi se jos izvukao.. imam ja jos pitanja.. :icon_biggrin:
 
Član
osim SL-a jel iko od vas ikad pokuso stavit kond u kola :lol: ...

@SL: de ba ne furaj narod mislice da znam previse :lol: ...
 

IGY

Član
SoundLunatic je napisao(la):
@ tareee: ja sve gledam da od tebe naucim.. ehh.. :icon_biggrin:

@ Davor_ : izgleda da nije..

@ Igy: Eh da si stavljao kondice u sisteme imao bi jos bolje rezultate.. a ti svoje.. :icon_rolleyes:

@ Eddo: kuzim spiku.. :) a ovo za msn, pa sad.. nisi se jos izvukao.. imam ja jos pitanja.. :icon_biggrin:

odo sad staviti jedno 5 komada :lol:

:spam::spam::spam::spam:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

ili cemo kljucat :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top