King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja se vratio , nisam mogao jos ostati jer sam manje-vise sve vidio , za organizaciju veliki respect , jako dobro odradjeno , sve je bilo na nivou , odaziv takmicara je bio solidan , publike je mozda moglo biti jos malo vise , al et ne zalim se , dobro je .

Bilo je jako lijepih auta , najvise su mi se svidjeli osim ovih "domacih" , Calibra i Vectra iz Srbije i golf VR6 od kolege Dragana , kao i onaj Golf II crni iz Srbije .


Et , toliko od mene , pozdrav jos jednom svima i respect za organizaciju , nadam se da se vidimo u Mostaru :cool:
 
Član
Evo sta sam ja uspio upratiti znaci ovako nasumice cu govorito:
Velika vozila:
1.Madzid Jazic
2.Mirsad Topic
3.Nezz
Mala Vozila:
1.Novica
2.Veko
3.nezz

To je sto sam upamtio

Inace sve pohvale za organizatore,znaci svaka cast momci,nemam apsolutno nikakve zamjerke,sve na svom mjestu,hostese to necu ni da pricam,samo reci drama,moglo je biti i jos takmicara,ali opet je bilo poodosta ih,iduce godine nadamo se jos visem odazivu, i jos jednom svaka cast momci
 
guster je napisao(la):
zar nije bilo po godistima?

Do 80.god :
1.Fico plavi
2.Ford Taurus
3.-
80.-90. valjda tri golfa 2 cini mi se plavi, zeleni i crni. Mislim da je redosljed bio (mada nisam sigurna):
1.plavi
2.crni
3.zeleni
90. pa na dalje
Mala vozila:
1.Novica-Punto
2.Veko-Felicia
3.Fiat Bravo iz Bg
Velika:
1.Madzid
2.Mirsad-Astra
3.Calibra iz Bg(cini mi se, ili Vectra)
 
bilo je fino..
Westfield je privukao poglede i zanimanja istinskih poznavalaca i kljucnih ljudi koji ce doprinjeti u razvoju buduce situacije. zadovoljni smo na kraju dana. i da, danas sam upoznao jos jednog clana BHtuning. Bocky, prava raja. Veko mi je bio najkrvaviji sa svojim bratom. mislim sve da jednog te istog covjeka pozdravljam kad ono njih dvojica.. hahahahahahahaha..
 
antares je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
antares je napisao(la):
znal neko rezultate db cupa??

Bit ce sutra vjerovatno rezultati dok se ljudi probude itd, to vec ne bih da lupam jer nisam nikako sigurna za mjesta ko je koje mjesto osvojio

znas li mozda jel bila ekipa iz db team zagreba

Bili su ali ne znam koliko njih, uglavnom njihov clan da je proglasen za najglasnijeg za Balkanu, ne znam kako se zove covjek, mislim da je imao 156 db
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
bilo je fino..
Westfield je privukao poglede i zanimanja istinskih poznavalaca i kljucnih ljudi koji ce doprinjeti u razvoju buduce situacije. zadovoljni smo na kraju dana. i da, danas sam upoznao jos jednog clana BHtuning. Bocky, prava raja. Veko mi je bio najkrvaviji sa svojim bratom. mislim sve da jednog te istog covjeka pozdravljam kad ono njih dvojica.. hahahahahahahaha..

Vidio sam ga veceras, ode prema Vogosci negdje. Prosli ste do mene, tamnoplavi Saxo VTS sa bijelim felgama :lol:

Hoce li biti slika za one koji nisu bili tamo?
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
bilo je fino..
Westfield je privukao poglede i zanimanja istinskih poznavalaca i kljucnih ljudi koji ce doprinjeti u razvoju buduce situacije. zadovoljni smo na kraju dana. i da, danas sam upoznao jos jednog clana BHtuning. Bocky, prava raja. Veko mi je bio najkrvaviji sa svojim bratom. mislim sve da jednog te istog covjeka pozdravljam kad ono njih dvojica.. hahahahahahahaha..

Vidio sam ga veceras, ode prema Vogosci negdje. Prosli ste do mene, tamnoplavi Saxo VTS sa bijelim felgama :lol:

Hoce li biti slika za one koji nisu bili tamo?

Naravno da nece biti slika boki trebao si doci hehe
sala naravno ja sam tek sad usao kuci, dok smo sve sklonili
odoh sada da spavam pa ce sutra nekad biti galerija slika online. Hvala Vam na dolasku i na lijepim komentarima malo nas je vrijeme zeznulo, ali dobro je.
 
Član
aa vrijeme je bilo namraceno , pa mozda zato nije bilo ljudi-gledalaca , a sve u svemu nije bilo lose :D pratio sam iz 1 redova hh
 
antares je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
antares je napisao(la):
znal neko rezultate db cupa??

Bit ce sutra vjerovatno rezultati dok se ljudi probude itd, to vec ne bih da lupam jer nisam nikako sigurna za mjesta ko je koje mjesto osvojio

znas li mozda jel bila ekipa iz db team zagreba

jeste bili su mario je bio iz db tima zagreb a dule iz ne znam kojeg tima je proglasen za najglasnijeg na balkanu sa 156.1 db a mario je uzeo klasu C...sve u svemu blago sam razocaran jedan drifter bio samo, onda hostese jebes ono od auta do auta jedva da su nesto pokazale nije bilo sexy car washa kasnije u tom klubu afrika neki su se kupali njima je vjerovatno fino bilo a inace dosadno, sto se tice styla vec sve vidjeno, et raja malo druzenje i tako nista spec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top