King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
VR6Boki je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
bilo je fino..
Westfield je privukao poglede i zanimanja istinskih poznavalaca i kljucnih ljudi koji ce doprinjeti u razvoju buduce situacije. zadovoljni smo na kraju dana. i da, danas sam upoznao jos jednog clana BHtuning. Bocky, prava raja. Veko mi je bio najkrvaviji sa svojim bratom. mislim sve da jednog te istog covjeka pozdravljam kad ono njih dvojica.. hahahahahahahaha..

Vidio sam ga veceras, ode prema Vogosci negdje. Prosli ste do mene, tamnoplavi Saxo VTS sa bijelim felgama :lol:

Hoce li biti slika za one koji nisu bili tamo?

heh
ima nekih slikica ali nisam se bas trudio po manje osvjetljenim uvjetima.. a tvog se saxa sjecam po Speedline bijelim felgama! zapao mi za oko pravolijep autic! ako budes u mostar dolazio volio bi photosession da uradimo..
 
Putovanja.ba
Administrator
antares je napisao(la):
sigurno simic,zelena seat marbella (fiat panda)

Nije, Dule je izbacio 156,1 i sa njim Alex iz dB team Vukovar, zatim je bio i Mario iz dB Team Zagreb sa 147,XX i bio je Lajci kao gledalac. Mislim da je to to
 
Član
Za organizaciju imam samo rijeci hvale momci su se potrudili da na ovim prostorima naprave nesto jos nevidjeno, nocni style, hostese, drift, pool party... Stvarno svaka cast steta sto je bila mala posjeta vjerovatno zbog vremena...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
antares je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
antares je napisao(la):
znal neko rezultate db cupa??

Bit ce sutra vjerovatno rezultati dok se ljudi probude itd, to vec ne bih da lupam jer nisam nikako sigurna za mjesta ko je koje mjesto osvojio

znas li mozda jel bila ekipa iz db team zagreba

jeste bili su mario je bio iz db tima zagreb a dule iz ne znam kojeg tima je proglasen za najglasnijeg na balkanu sa 156.1 db a mario je uzeo klasu C...sve u svemu blago sam razocaran jedan drifter bio samo, onda hostese jebes ono od auta do auta jedva da su nesto pokazale nije bilo sexy car washa kasnije u tom klubu afrika neki su se kupali njima je vjerovatno fino bilo a inace dosadno, sto se tice styla vec sve vidjeno, et raja malo druzenje i tako nista spec

Drug dodje meni ono kupanje glave razbolio sam se :)
 
Član
Bilo je SUPER..Svaka cast na organizaciji i svemu ostalom..Posebno bih se zahvalio Muhi na ukazanom gostoprimstvu....Ajd,molim vas,ako neko ima slike kad sam se popeo na pandu da to postavi ili da mi posalje na mail u full rezoluciji...HVALA
 

IGY

Član
dulegti je napisao(la):
Bilo je SUPER..Svaka cast na organizaciji i svemu ostalom..Posebno bih se zahvalio Muhi na ukazanom gostoprimstvu....Ajd,molim vas,ako neko ima slike kad sam se popeo na pandu da to postavi ili da mi posalje na mail u full rezoluciji...HVALA

Imam ja slike saljem ti na e-mail u full rezoluciji
ima ih par :D
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
a tvog se saxa sjecam po Speedline bijelim felgama! zapao mi za oko pravolijep autic! ako budes u mostar dolazio volio bi photosession da uradimo..

Hvala, to je taj sa bijelim Speedline :D

Ne znam jos nista za Mostar, tako da...
 
hvala svima na komentarima!

necu dugo pisati jer ce izvjestaj biti nakon drugog eventa u mostaru..
s obzirom kakvih je problema bilo, solidno je proslo..
odziv publike katasrofa, ne znam zasto, vjerovatno zbog vremena..

sto se driftera tice, krenula su 3, ali je samo 1 stigao u sa.. 2 koja su bila na pikolici drugoj ostali su u srbiji na cca. 150km od polazista zbog nekog pijanca koji se zabio u njih (dobro su, nisu povrijedjeni, auta i prikolica dobro osteceni..).

oni koji su bili mislim da su imali sta vidjeti..

idemo dalje, jos malo do mostara ostalo...
 
evo i sluzbenih rezultata za style:

KLASA I (DO 1980):

1. Dejan Djukic  ZASTAVA Fico           SRBIJA
2. Nedim Tekac  FORD Taunus              BIH

KLASA II (D0 1990):

1. Bogdan Jovanovic    VW Golf 2       SRBIJA
2. Miroslav Davidovic  Alfa Romeo 33   SRBIJA
3. Dragan Lukic        VW Golf 2      HRVATSKA

KLASA IIIa (OD 1990 MANJA VOZILA):

1. Novica Gajic        FIAT Punto        BIH
2. Velimir Muratcaus  SKODA Felicija    BIH
3. Bojana Unic        FIAT Bravo      SRBIJA

KLASA IIIb (OD 1990 VECA VOZILA):

1. Mad?id Jazic       BMW E36             BIH
2. Mirsad Topic        OPEL Astra COUPE  BIH
3. Slavoljub Petrovic  OPEL Calibra      SRBIJA
 
Legend
eo i od mene koja slika :










ima jos dosta slika, ali u biti to je to.. evo uploadam video sa drifta pa i to postam kad bude gotov..
 
Administrator
Organizacija na nivou, svaka cast..nesto nevidjeno na nasim prostorima, a nadam se ce ce biti jos bolje...jedino vrijeme je smanjilo br posjetilaca, al sve u svemu odlicno
 
Član
Cestitke organizatoru na odlicno organizovanom takmicenju sve pohvale za nesto novo na nasim prostorima,cestitke svim pobjednicama,pozdrav za sve prejatelje stare-nove i oragnizatoru,vidimo se na nekom od narednih susreta!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top