King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
PA zar se niste vise navikli na BiH u ovakvom ruhu!? Pa sve nam je podjeljeno pa i ovaj SR ali sreca pa nije po nacionalnosti podjeljen! Stvarno je smijesno postalo!
 
Član
joj pa totalno je prosta stvar,neka ide svako gdje mu je bolje i gotovo,nema tu sta puno pricati,svako organizuje na svoj nacin i svako ima svoje aktere i publiku i to je to.
 
Član
to je tacno ali moglo bi se to sve puno bolje organizovati npr. 2 SR kostaju dosta ali 1 SR ali dobar je bolja stvar itd... ali znam da nista od toga nema. Ja cu i onako vozati kolica po firmi :D u subotu
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
joj pa totalno je prosta stvar,neka ide svako gdje mu je bolje i gotovo,nema tu sta puno pricati,svako organizuje na svoj nacin i svako ima svoje aktere i publiku i to je to.
potpisujem se na kolegu!
 
nastavljaju se pripreme za KoB.
stvari koje su nas natjerale da odgodimo manifestaciju jedna po jedna se rjesavaju..
cuo sam se sa vecinom takmicara koji su favoriti za titulu, i vecini odgovara ovo odgadjanje, tako da ih prakticno mozemo sve ocekivati u borbi za krunu..

takmicari se i dalje mogu prijavljivati za 402 trku a krajem mjeseca objavit cemo i novi datum.

Ovo pisem iz razloga das ljudi znaju da KoB nije otkazan, vec samo pomjeren termin..

pozz i vidimo se
 
Početnik
silverstar je napisao(la):
nastavljaju se pripreme za KoB.
stvari koje su nas natjerale da odgodimo manifestaciju jedna po jedna se rjesavaju..
cuo sam se sa vecinom takmicara koji su favoriti za titulu, i vecini odgovara ovo odgadjanje, tako da ih prakticno mozemo sve ocekivati u borbi za krunu..

takmicari se i dalje mogu prijavljivati za 402 trku a krajem mjeseca objavit cemo i novi datum.

Ovo pisem iz razloga das ljudi znaju da KoB nije otkazan, vec samo pomjeren termin..

pozz i vidimo se



ona prijava koju sam ja ispunio za KOB i dalje vazi? nije potrebno da je radim ponovo?
 
Član
HONEY je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
nastavljaju se pripreme za KoB.
stvari koje su nas natjerale da odgodimo manifestaciju jedna po jedna se rjesavaju..
cuo sam se sa vecinom takmicara koji su favoriti za titulu, i vecini odgovara ovo odgadjanje, tako da ih prakticno mozemo sve ocekivati u borbi za krunu..

takmicari se i dalje mogu prijavljivati za 402 trku a krajem mjeseca objavit cemo i novi datum.

Ovo pisem iz razloga das ljudi znaju da KoB nije otkazan, vec samo pomjeren termin..

pozz i vidimo se





ona prijava koju sam ja ispunio za KOB i dalje vazi? nije potrebno da je radim ponovo?



Ma nema potrebe, jedino što je potrebno da radiš ponovo je mjenjač na Golfu :D:D:D
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
nastavljaju se pripreme za KoB.
stvari koje su nas natjerale da odgodimo manifestaciju jedna po jedna se rjesavaju..
cuo sam se sa vecinom takmicara koji su favoriti za titulu, i vecini odgovara ovo odgadjanje, tako da ih prakticno mozemo sve ocekivati u borbi za krunu..

takmicari se i dalje mogu prijavljivati za 402 trku a krajem mjeseca objavit cemo i novi datum.

Ovo pisem iz razloga das ljudi znaju da KoB nije otkazan, vec samo pomjeren termin..

pozz i vidimo se





ona prijava koju sam ja ispunio za KOB i dalje vazi? nije potrebno da je radim ponovo?



Ma nema potrebe, jedino što je potrebno da radiš ponovo je mjenjač na Golfu :D:D:D


pa radim ga, samo trenutno cekam da vidim postoji li ista jos jace da stavim u njega. ima sve u mojoj temi. sto se auta tice bit ce spreman za KOB
 
buduci da se postavljaju razna pitanja, evo samo mali info zasad..

u toku ove sedmice pokusat cemo rijesiti sva preostala pitanja vezana za King of Balkan. Ono sto je sigurno je da se nece poklapati ni sa jednom utrkom regionalnog sampionata, a o zvanicnom datumu bit cete obavijesteni uskoro...

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top