King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Muha pitanje jedno,hoce li biti Db Team Zagreb,oni koji su napravili hrvatski rekord od 157,?? i da ne zaboravim sto nisi stavio obavjest o ovom takmicenju www.cice.hr,jer si tamo registrovan
.
 
@ repo
da, King of Balkan je posebno takmicenje, nakon regularnog dijela po klasama..
pocetak tog takmicenja bit ce cca. 20-30 min. nakon najbrze klase u regularnom dijelu..
nagrada koja je za sada osigurana sa nase strane je 500 eura, s tim da se to do race-a moze promijeniti i biti jos vise...

u interesu nam je da takmicarima damo nagrade kakve prilice imenu manifestacije..

btw.
sarajevo (i okolica) je oblijepljeno plakatima a podijeljeno je dosad preko 10000 flyera, reklama je isla na pinku, radiu stari grad, te manja najava u nekoliko dnevnih novina..
na manifestaciji ocekujemo preko 20 razlicitih medija koji ce pratiti, snimati intervjuisati itd...

kockice se lagano slazu i vrijeme ce nam na svu srecu ipak ici na ruku, kako sada stvari stoje, tako da nas ocekuje pravi spektakl!!

pozz i vidimo se!
 
jos jedan info:
preko 20 takmicara van BIH potvrdilo je dolazak na style i db 09.08. ..
nisu svi na online prijavi, ali su usmeno potvrdili dolazak..

nasa publika imat ce priliku vidjeti mnoga auta po prvi put...;)
 
jedva cekam , predpostavljao sam da ima i onih sto su se usmeno prijavili , jer na stranici ih nema bas nesto mnogo , bas me zanima ko ce biti najglasniji , za najljepseg vec sam skoro siguran :lol:
 
Član
Mostar ce biti zanimljiv pravo, HOTA dolazi danas mu auto na dizalici bit ce deranja guzovvvvaaaaaa.................
 
Član
dali znas kad je ocjenjivanje i proglasenje pobjednika?jer tamo je bilo rijec da ce se odrzati pod reflektorima.a mislim da ce to biti jedan jako lijep ugodaj.sto se tice drifta osobno me zanima kad ce biti drift u koje sate je to smjestito u programu....!!!!????
 
evo prvo vremenska prognoza sa dosta pouzdane stranice...
po njima razvedravanje bas kad nam treba :)

http://uk.weather.com/weather/tomorrow-Sarajevo-BKXX0004

sto se programa tice evo ukratko:

16.00-18.00 - prijave (i dolazak klubova izlagaca)
19.00 - otvaranje kapija za posjetitelje
19.15 - pocetak takmicarskog dijela (style, db cup)
cca. 23.00 (+ - 15, 20 min) proglasenje pobjednika u klubu
iza proglasenja - nastavak dj i pool party dok bude gostiju...
u periodu od 19.30 do 23.00 bit ce svi ostali sadrzaji (drift, sexy car wash, burn out, program sa hostesama itd...)
putem voditelja programa svi prisutni ce biti obavijesteni na vrijeme kad se sta i gdje desava, tako da niko nece nista propustiti...
program je napravljen tako da se nista ne poklapa, izuzev sto ce db i styling trajati paralelno sa ostalim programom..

pozz i vidimo se!
 
Član
vidimo se sutra...;)
sminka kako sam sad upadljiv, cijela mi je panda obljepljena reklamnim materijalom KOB... reklamiram vas samo zato sto ima ona zenska sto sjedi pored auta.... :D:D
 
Član
a znaci ako sam upravu!ako nisam ispravite me bit ce i natjecanje za najjglasniji auto.s time da nemislim na db drag vec glasnoca motora auspuh-filter.
 
Član
Bocky je napisao(la):
vidimo se sutra...;)
sminka kako sam sad upadljiv, cijela mi je panda obljepljena reklamnim materijalom KOB... reklamiram vas samo zato sto ima ona zenska sto sjedi pored auta.... :D:D

A ne znas slikat za drugove van Sarajeva i pokazati nam ? :icon_cry:
 
Član
a znaci ako sam upravu!ako nisam ispravite me bit ce i natjecanje za najjglasniji auto.s time da nemislim na db drag vec glasnoca motora auspuh-filter
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top