King Of Balkan 2008

King Of Balkan 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
za pocetak evo i od mene jedna slikica :D:D




sve u svemu, dobro je bilo, auta su odlicna... malo poslije i ja sam uletio fol da driftam i malo poder'o gume, pa mi sad zao.... :D:D

@Freekvw1983, trebao si me slikati s one 3... :D:D

@Madzo, je li bilo onako ko sto sam ti i rekao:D.... cestitke na osvojenom mjestu... ;)

evo i jedan video od mene za one koji nisu bili prisutni.... :icon_biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=-SOdLb8fj8s
 
Član
Prica se nesto da ce biti Mostar odgodjen zna li iko ista o tome? I smije li se voziti na slickovima?
 
Početnik
cujem da trka za Mostar nije potvrdjena jos radi mogucnosti kise u subotu, da ce se sutra do podne znati. tocno?


evo nesto od prognoze sto mogu naci

http://wetter.rtl.de/welt/welt.php

kad se ukuca Mostar daje suncano u subotu, za Sarajevo daje kisu 100%
 
Organizacioni Odbor utrke ubrzanja 'King of Balkan 2008' donio je odliku o odlaganju manifestacije zbog tehničkih razloga.
Planirani termin odrzavanja utrke je u drugoj polovici septembra, a o tacnom datumu bit ce te obavijesteni najkasnije do 05.09.2008.

16.08. u Mostaru odrzat ce se Street Race pod nazivom 'SaMo Street Race 2008', u organizaciji AMK NITRO i SRCS.
Pravilnik je isti kao za KoB, izuzev posebnog dodatka.
Uplata je 50 KM.
Zadnja klasa je 17+.
Nagrade su iz fonda uplata, i obezbijedjeni pehari za prva 3 mjesta.

PRE-RACE party odrzat ce se u Caffe New York u Mostaru kako je i najavljeno.

Za sve dodatne informacije mozete nas kontaktirati na tel. +38761255305.

S postovanjem,
Agic Sead
SRCS
 
Član
Dobri ste , radi konkurencija samo sad reci da ce KOB biti 20/21 septembra kad i utrka SR u zivinicama ,,,mocni ste pravo..
 
Član
Prijatelju gerine nam utrke najmanje smetaju jer se taj kup popularno zove ''Kolacic kup'',dakle svaki pravi 402 trkac ce prije doci na ovu manifestaciju nego na utrku u zivinicama,stoga ako geri nije smetalo da stavi tuzlu isti datum kada i nasu trku sto bi nama?!!! I da mozda i jesmo mocni...
 
Član
jebo vas vise street race necu ni na jedan otic, samo se nesto svadjate i prepirete. Dodje covjeku da razmontira auto kad vas gleda i slusa ovako.
 
Član
ako ces ga prodavati u dijelovima javi se , nemoj nista drugima nuditi ::D:D:D:D:D a ovo se vec desava godina oko SR.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top