Kazna 500KM (pomoc zalba) ZAVRSENO str9

Kazna 500KM (pomoc zalba) ZAVRSENO str9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

´ebena situacija iako nemas izbora velikog.Nego probaj naci vezu dobru i uradi kao sto ti je rekao zen3dom ;)
A neznam ni sto si pitao imena njihova ?
 
Legend
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Lycan je napisao(la):
sa rogatim se ne vrijedi bosti...

dva drota na sudu su uvijek u pravu :(

i ja sam mislio tako, dok nisam otisao na sud
najbitnije ti je da imas svjedoka, jednog ili vise njih
da imas dobru argumentovanu pricu (ako si vec u pravu)
i moze se sve oborit, osim kad se uslika ili ako ima neki drugi valjan dokaz (tipa video zapis i slicno..)

za kaznu koju nisam prekrsio, uvijek bi se zalio..
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
pitanje za sve koji znaju sta treba, kako treba,
u prosli cetvrtak zaustavi me policija za nepropisno skretanje
ok tamo vamo neam ni pojas
i nakon malo rasprave normalne
pocnu dizati ton na mene kao sta ja znam nemoj da mi oni pokazum, balavac
itd

Ovaj dio mi nije jasan...nakon normalne rasprave poceli dizat ton???

ja sam im pokusao objasniti kulturno kako zasto sam skrenuo iz te trake jer sam obilazio auto kriv jesam ali ok, i onda je kolega policajac drugi poceo dizati ton na mene, "suti nemoj se praviti pametan!" u tom smisli balavac itd itd!

@noke, nemam slicnih prekrsaja, imam kaznu u saobracaju, nemam krivicnih prijava i sl
 
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

stoji noke sto napisa, a sta kad ni jedan od drotova nece biti tu (bar vecinom nisu) vec zastupnik policije vecinom koji se drzi zakona i bla bla, briga ga, moze te pobiti samo tako......

moje misljenje je da ce ga sud samo vise doci, ja sam na sudu popusio tako, em me iz MUPa poslali na sud radi njihove greske, kao samo je fora malo pegle preko suda, ponistice ti se to, a na sudu iako su ustanovili da mi je kazna napisana ni po kojem osnovu, znaci pogresna kazna, ponistili su tu koju sam dobio tada i na koju sam se zalio i napisali novu na sudu i umjesto kazne 120KM platio sam 270KM.....

pa ti vidi isplati li se, ako cess se ganjati povedi i svjedoka i advokata na sud, i probaj jos koga od svjedoka naci.....
a drotovima je svjedoka najlakse naci, uhvate nekoga i kazu necemo ti pisati kaznu ako svjedocis tako i tako....... zalosno ali istinito.....
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Skrabo je napisao(la):
´ebena situacija iako nemas izbora velikog.Nego probaj naci vezu dobru i uradi kao sto ti je rekao zen3dom ;)
A neznam ni sto si pitao imena njihova ?

zbog ponasanja, pristupa njihovog dizanja tona i slicno!
i ja sam kriv sto sam ulazio u normalnu raspravu s zadrtim seljacinama
 
Legend
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

zen_3dom je napisao(la):
stoji noke sto napisa, a sta kad ni jedan od drotova nece biti tu (bar vecinom nisu) vec zastupnik policije vecinom koji se drzi zakona i bla bla, briga ga, moze te pobiti samo tako......

moje misljenje je da ce ga sud samo vise doci, ja sam na sudu popusio tako, em me iz MUPa poslali na sud radi njihove greske, kao samo je fora malo pegle preko suda, ponistice ti se to, a na sudu iako su ustanovili da mi je kazna napisana ni po kojem osnovu, znaci pogresna kazna, ponistili su tu koju sam dobio tada i na koju sam se zali i napisali novu na sudu i umjesto kazne 120KM platio sam 270KM.....

pa ti vidi isplati li se, ako cess se ganjati povedi i svjedoka i advokata na sud, i probaj jos koga od svjedoka naci.....
a drotovima je svjedoka najlakse naci, uhvate nekoga i kazu necemo ti pisati kaznu ako svjedocis tako i tako....... zalosno ali istinito.....

ovo boldirano ti se nece nikad desit
eventualno ce dovest nekog kolegu, sa kim su dobri..

da se razumijemo, da mi neko napise 5 glava bez razloga, zalio bi se do strasbura..
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

ja koliko znam, 20km su troskovi...
a ti druze advokata i reci da ce dobiti 100-tinjak km ako te odbrani i cao...
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

niksa je napisao(la):
cekaj od koga je tebi doslo 500 km kazne

pa od iste dvojice koji su mi napisali to nepravilno skretanje
na koji sam prihvatio odgovornost, potpisao
 
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

nisam citao ostalo , ali koliko sam svatio znaci ako su 2 drota bio ja drzak ili ne poslije kazne koju mi napisu mogu sarati sta im je qurcu cejf i da ja to moram prihvatiti??? mislim da je to debilno , buraz zali se ne moze ti niko uzeti pare za ono sto nisi uradio , mora biti nacin da se to rijesi nije ovo western ba
 
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Mogu ti preporuciti da samo nadjes jaku vezu u Mup-u...i izgladis stvari!Ako odes na sud,donji si...Ne znam je li iko,ikad dobio na sudu!:-D
Zalosno,ali istinito...od 100 slucajeva na sudu 98 ce biti u korist policije!
"Svi oni pisaju u jedno" kao sto ljudi rekose!
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Jbg ti si malo pogrijesio jer si zatrazijo njihova imena poslje nakon sto si prihvatio odgovornost a i oni se boje za svoje radno mjesto jbg tako je.jedina utjeha ti je da imas svjedoka.:cool:
 

JD.

Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

pa eto ako su 20 KM troskovi, ako ces morati na kraju platiti 500 KM onda ti tih 20 KM nista ne znaci...

pokusaj... pogotovo zato sto su ti tu kaznu poslali naknandno, umjesto da su ti je urucili kad i kaznu zbog koje su te zaustavili... povedi svjedoke i to je to

vecina je ljudi ovdje isprepadana tim sudom i policijom, a u biti nemaju nikakvog iskustva sa tim, nego su to culi nekad negdje od nekog, rekla kazala price...
 
Član
RE: Kazna 500KM (pomoc zalba)

Little Dragon je napisao(la):
nisam citao ostalo , ali koliko sam svatio znaci ako su 2 drota bio ja drzak ili ne poslije kazne koju mi napisu mogu sarati sta im je qurcu cejf i da ja to moram prihvatiti??? mislim da je to debilno , buraz zali se ne moze ti niko uzeti pare za ono sto nisi uradio , mora biti nacin da se to rijesi nije ovo western ba

ja sam siguran da sve te lazi dolaze samo da bi se oni ogradili jer nisu znali sta cu ja uraditi s imenima,
ja sam samo rekao da mi daju imena
a oni su naveli, kao ja sam "govorio da su jadni, da cu ih ja smjeniti, da ce oni vidjeti, da ce me zapamtiti"
jutros citam kaznu ne znam bil' plakao il bi se smijao Bgm

JD. je napisao(la):
pa eto ako su 20 KM troskovi, ako ces morati na kraju platiti 500 KM onda ti tih 20 KM nista ne znaci...

pokusaj... pogotovo zato sto su ti tu kaznu poslali naknandno, umjesto da su ti je urucili kad i kaznu zbog koje su te zaustavili... povedi svjedoke i to je to

vecina je ljudi ovdje isprepadana tim sudom i policijom, a u biti nemaju nikakvog iskustva sa tim, nego su to culi nekad negdje od nekog, rekla kazala price...

da i ja se slazem da je isprepadanost, mislim moja rijec protiv njihove nema sanse, ali i ja mislim da me to vadi zato sto su mi je naknadno upisali!
mislim ako je 20KM platicu dodatno bar znam da sam pokusao
ali Bgm jos dodatnih 50-100 ili vise nizasta nebi hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top