Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo je cista glupost,kako sad Bihaca nema???.....prvo najave toliko toga za Bihac a na kraju ga ni u prici....velika kritika od mene za organizatore :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
ovo je cista glupost,kako sad Bihaca nema???.....prvo najave toliko toga za Bihac a na kraju ga ni u prici....velika kritika od mene za organizatore :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Pa kome treba Bihac, bas super sto ga nema. Ionako bude beze trka sa skroz malo auta, prosle godine je bio samo 1 (jedan) takmicar iz Bihaca. Da nije bilo likova iz Sarajeva i Cazina, nista nebi bilo od trke, al eto oni su donekle spasili stvar...
 
VR6Boki je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
ovo je cista glupost,kako sad Bihaca nema???.....prvo najave toliko toga za Bihac a na kraju ga ni u prici....velika kritika od mene za organizatore :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Pa kome treba Bihac, bas super sto ga nema. Ionako bude beze trka sa skroz malo auta, prosle godine je bio samo 1 (jedan) takmicar iz Bihaca. Da nije bilo likova iz Sarajeva i Cazina, nista nebi bilo od trke, al eto oni su donekle spasili stvar...

PROSLE GODINE!!! ovo je nova godine,prosle je skroz slabo bilo najavljeno,,,cak se nije ni znalo gdje ce se odrzati ni nista.....
 
Član
Bas citam kalendar i vidim SR201 u Gorazdu 20.09. haj sto je moj rodjendan nego bre Ramazanski Bajram... mislim da ce i tu biti izmene... :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
ovo je cista glupost,kako sad Bihaca nema???.....prvo najave toliko toga za Bihac a na kraju ga ni u prici....velika kritika od mene za organizatore :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Pa kome treba Bihac, bas super sto ga nema. Ionako bude beze trka sa skroz malo auta, prosle godine je bio samo 1 (jedan) takmicar iz Bihaca. Da nije bilo likova iz Sarajeva i Cazina, nista nebi bilo od trke, al eto oni su donekle spasili stvar...

mala izpravka prosle godine u Bihacu sam ucestovao ja sa Astrom OPC, i dvojica moji kolegi iz Bihaca Audi S3 i Golf 2 2.0 16v i to je ukupno 3 vozila iz Bihaca a ne jedno
 
Sta ovo cujemo sad da je Brcko OPET ( po treci put dakle ) odgodjeno za haman 4.10.

Pa ovi nosi normalni,koliko ce nas puta izjebat jbt:icon_mad:
 
Član
@organizatori, ja bih vas lijepo zamolio da uopste ne organizujete u Brckom street race, obzirom da nista sposobni to organizovati. Tri puta odgadjati, ja tri puta ljude zovem i kazem im tad je, pa nije, pa tad je, pa nije. Svoje obavze odgadjam vec drugi put, ne samo ja, ima jos ljudi. Tako da organizujte gdje hocete, u Brckom ne trebate!
Na vasu sramotu.
 
CocaCola je napisao(la):
@organizatori, ja bih vas lijepo zamolio da uopste ne organizujete u Brckom street race, obzirom da nista sposobni to organizovati. Tri puta odgadjati, ja tri puta ljude zovem i kazem im tad je, pa nije, pa tad je, pa nije. Svoje obavze odgadjam vec drugi put, ne samo ja, ima jos ljudi. Tako da organizujte gdje hocete, u Brckom ne trebate!
Na vasu sramotu.

Upravo! Koliko sam se radovo sad mi se zgadilo jbt,dogovorim se sa ljudima po ko zna koji put,radije nemojte nikako i recite nam odmah,nego ovako,ovo je sramota.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top