Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

Zaboravih upitati bolan je li to mapirano više gdje su ti grafikoni snage, nešto si se ušutio :icon_question:
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

Zaboravih upitati bolan je li to mapirano više gdje su ti grafikoni snage, nešto si se ušutio :icon_question:


ja se usutio? :D
grafikon je kod srdjana na kompijuteru od valjaka, a ja sam ga zamolio i prije mog dolaska da stvar ne bude javna, radi sasvim drugih razloga.

mogu samo reci da sam extra zadovoljan, sve ulozeno ikad se isplatilo, sto ce se ubrzo pokazati,, samo cekam trku evo i ostajem pri staroj najavi ;)

ako ste kadetta spremili hajde jednu nedelju dole, da utvrdimo da u Mostaru nemam konkurencije :cool:
 
HONEY je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

Zaboravih upitati bolan je li to mapirano više gdje su ti grafikoni snage, nešto si se ušutio :icon_question:


ja se usutio? :D
grafikon je kod srdjana na kompijuteru od valjaka, a ja sam ga zamolio i prije mog dolaska da stvar ne bude javna, radi sasvim drugih razloga.

mogu samo reci da sam extra zadovoljan, sve ulozeno ikad se isplatilo, sto ce se ubrzo pokazati,, samo cekam trku evo i ostajem pri staroj najavi ;)

ako ste kadetta spremili hajde jednu nedelju dole, da utvrdimo da u Mostaru nemam konkurencije :cool:
Ja mu vjerujem:icon_smile:
 
Početnik
coyotus bastus je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

Zaboravih upitati bolan je li to mapirano više gdje su ti grafikoni snage, nešto si se ušutio :icon_question:


ja se usutio? :D
grafikon je kod srdjana na kompijuteru od valjaka, a ja sam ga zamolio i prije mog dolaska da stvar ne bude javna, radi sasvim drugih razloga.

mogu samo reci da sam extra zadovoljan, sve ulozeno ikad se isplatilo, sto ce se ubrzo pokazati,, samo cekam trku evo i ostajem pri staroj najavi ;)

ako ste kadetta spremili hajde jednu nedelju dole, da utvrdimo da u Mostaru nemam konkurencije :cool:
Ja mu vjerujem:icon_smile:



psssttttttttttttttt

:icon_biggrin:
 
Član
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

ako ste kadetta spremili hajde jednu nedelju dole, da utvrdimo da u Mostaru nemam konkurencije :cool:
[/quote]

Pa Repo nećeš nikada imati bolju priliku da dokažeš da nemaš konkurencije u Mostaru nego da dođeš na trku 26. i 27.9. u Mostaru.

Tu možeš pred cijelim Mostarom i svekolikim gledateljstvom iz cijele BiH
pokazati što imaš i što možeš. A nigdje nećeš imati više gledatelja!:icon_rolleyes:
 
ma kakav repo djecemi smjesan je ,ide mu auto ali nemoze on biti kako treba kad gotu izaziva ... sramota je to pricati ... pa nane mi hota ce izvrnut 2 svjecice i ubice ga po staze ..... ma fakat smjesno za poredit

nego repo KOVACUde ti nama reci jesi li potkovo sve 4 slicka hahahahahahahahahahahahahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA :lol::lol:
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

Edo ako ćeš brisati briši sve ili Bastine i Repine ne smiješ :lol:?



nema druge nego se zaliti sudu za ljudska prava, eto vec imas odvjetnika :D :D

dajdza 16v je napisao(la):
ma kakav repo djecemi smjesan je ,ide mu auto ali nemoze on biti kako treba kad gotu izaziva ... sramota je to pricati ... pa nane mi hota ce izvrnut 2 svjecice i ubice ga po staze ..... ma fakat smjesno za poredit

nego repo KOVACUde ti nama reci jesi li potkovo sve 4 slicka hahahahahahahahahahahahahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA :lol::lol:



jelda 'ocam ba pasa jarane?

e bas tako avlijaneru, izazivam ja Hotu i jedva cekam da stanemo, joj hocu se kurcit kad nabijem vasega idola to nije normalno..

oko toga tko vjeruje u mene a tko ne, ma nemam sta kome da se pravdam, samo cu reci da golf klase 13 12 i tako nece vise voziti.

potkovo sam ja tvoj ban, HAHHAHAHA, jer vise nemam sta na autu da kujem.. moram izmisliti nesto novo da iskujem :cool:

eto ako Hoti fale 2 svjecice rado cu mu ja poslati 2 komada svojih izdrkanih brdom tlaka i nitra, gratis od mene :)

guru je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja se nadam da ce biti ikako i igdje ove godine jos.. neki bi da voze

ako ste kadetta spremili hajde jednu nedelju dole, da utvrdimo da u Mostaru nemam konkurencije :cool:

Pa Repo nećeš nikada imati bolju priliku da dokažeš da nemaš konkurencije u Mostaru nego da dođeš na trku 26. i 27.9. u Mostaru.

Tu možeš pred cijelim Mostarom i svekolikim gledateljstvom iz cijele BiH
pokazati što imaš i što možeš. A nigdje nećeš imati više gledatelja!:icon_rolleyes:
[/quote]



pa mislim da cu doci voziti vasu trku,, ne radi vas, eventualno upravo radi toga sto si reko, jer jos neka imena trebaju doci na tu trku..

a to sto najavljujete najbolju trku i najvise gledatelja je smjesno, zadnja trka vam bila nista specijalno, neuporedivo sa onim raceovima nekad prije.
ali eto u poredjenju sa Gerom ipak ste bolji u Mostaru bili, ali i nije bas neka konkurencija :)

kad zavrsi i AMK NITRO svoju utrku ove godine, a cujem da ce je praviti, onda cu reci tko je imao najbolji SR u Mostaru 2009.
 
Član
Moj Repo, što više utrka u ovoj maloj BiH to bolje!
A da smo mi rekli da smo napravili najbolju utrku, daleko od toga - mi smo jedini napravili utrku u BiH ove godine. NAŽALOST!

A nekad ranije mi smo bili u AMK Nitro i mi smo učestvovali u pravljenju tih trka. I više nego što vi znate, ali eto neka se prave trke.
nekada je iz Mostara na utrke odlazilo i po 15 auta a sada 2-3. Recesija dečko moj, recesija. Ali izgleda nije svima.
 
Član
dajdza 16v je napisao(la):
ma kakav repo djecemi smjesan je ,ide mu auto ali nemoze on biti kako treba kad gotu izaziva ... sramota je to pricati ... pa nane mi hota ce izvrnut 2 svjecice i ubice ga po staze ..... ma fakat smjesno za poredit

nego repo KOVACUde ti nama reci jesi li potkovo sve 4 slicka hahahahahahahahahahahahahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA :lol::lol:

Ma smijite se vi jazavci neznate nista drugo nego olajavat druge a nevidjeti sebe...Dajđža 16v da imas sta podkovat i ti bi potkovo a nebi srao po drugim koi se trude napravit sebi auto i vozit utrku zato prestanite da serete vise po covjeku..I ti i goca i peti deseti stvarno ja se cudim modovima kako im vise ne dosadi citat te vase glupe postove...I sranja po drugim vozacima..Svak hvali svog vozaca vi HOTU ja cu Repu..A to sa svjecicama izvadi ti pa probaj vozit..NJUBZORE.I ohladite vise od covjeka stvarno bi vas otjero u 3pickine da sam na njegovom mjestu mene ispizdi ovo sranje a ne njega praznoglavci jedni gledaj te pametnija posla sebi napravit nest za trku a ne kenjat po tudjim projektima i radovima...A vidjet ce mo koce koga saprat u mostaru na race-u tj ako se bude uopce usudio doc hota mwahhahahahaha..Se Yaaaaaaa


AMK NITRO 4 LIFE!
 
Član
kako ste samo smijesni ovaj sto drka po svjecicama pogotovo

suad je pravio auta i vozio ista kada ste sa trokolicama barili trebe.
Ne budite smijesni suad ima znanja da napravi najbrze auta na balkanu ali covjeku to nije cilj.Svi gurate neki nitro covjek jos nije stavio isti.Kakav bi vam dernek napravio da to uradi.Zamislite samo da ste direktor asa servisa i da date otkaz i napravite sami sebi radnju .Niko od nas to ne bi uradio ali covjek je kapacitet kakav jos niste upoznali.Mozda bude ta neka dvica i brza ali nemojte izostaviti da covjek vozi brdske trke jer dobije vise para.Kada ta ista dvica bude parilala suadu na brdu tada ce biti auto + zove se street race, a ne drag race
jer ta dvica nigdje ne moze biti registrovana dok je suadovo auto registrovano.
 
Legend
serialgf je napisao(la):
kako ste samo smijesni ovaj sto drka po svjecicama pogotovo

suad je pravio auta i vozio ista kada ste sa trokolicama barili trebe.
Ne budite smijesni suad ima znanja da napravi najbrze auta na balkanu ali covjeku to nije cilj.Svi gurate neki nitro covjek jos nije stavio isti.Kakav bi vam dernek napravio da to uradi.Zamislite samo da ste direktor asa servisa i da date otkaz i napravite sami sebi radnju .Niko od nas to ne bi uradio ali covjek je kapacitet kakav jos niste upoznali.Mozda bude ta neka dvica i brza ali nemojte izostaviti da covjek vozi brdske trke jer dobije vise para.Kada ta ista dvica bude parilala suadu na brdu tada ce biti auto + zove se street race, a ne drag race
jer ta dvica nigdje ne moze biti registrovana dok je suadovo auto registrovano.

ovo gore za hotu je vjerovatno 100% istina (kazem vjerovatno jer ne znam ga tako dobro da bih rekao jeste tako je.. al zna se ko je i sta je suad hota..)

citirao sam te samo da ispravim, repin golf jeste spreman samo za DRAG, sto se tice utrkivanja, ali je takodje registrovan, i vozi se svaki dan po cesti.. stoga tu si malo pogrijesio

i dodao bih da se ne ravnate prema hoti, vec prema nekom drugom brzom autu sto je spreman samo za drag tipa bastin kadett, eto sad i mrvicin kadett i ostalo.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top