Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo recu vam ja,pricao sam sa Dinom koja ce sutra da izbaci novi kalendar.

Uglavnom haman je Brcko odgodjeno za septembar,a sljedeca trka je 2.8. u Zivinicama,eto toliko!

Uglavnom sutra ce stici novi kalendar,al za sad toliko


I da moj komentar na ovo je "/$=&="/$? pasmater?=&=((?&*&(/ *****/&(&%?...":icon_evil::icon_evil:

:D
 

IGY

Član
ooooooooooooooooj pa nidze veze
al fakat
Dino pa dokle cete se sudarati sa drugim takmicenjima 02.08. je takmicenje u Osijeku na koje ce sigurno vise ljudi prije otici nego na nase takmicenje koji h je u zadnje vrijeme jako malo kvalitetnih
elem nasa SR scena se svodi na jednu veliku 0 :icon_sad:
 
Sto se tice odgadjanja Brckog,haman smo mi krivi,jer je 18. neki dan zalosti,al opet nije se moralo odgajdati cak do septembra.

A za Osijek i meni je krivo,jer sam namjeravao ici tamo,a ovako nemam pojma gdje bi.
 

IGY

Član
ma ja odo za Osijek, jer bar cu vidjeti nesto da valja, a ne ovo svaki put sve i ista auta i isti pobjedzuju, jer valda to ide sablonski :lol::lol::lol:
 
Pa jel u Brckom 02.08.2009 SR201 . . . Odgodili su 19. nece valjda sada i 02. Dajte ako neko zna sta kada je u Br. neka javlja. . . Pozz


http://www.auto.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=79:preliminarni-kalendar-trka-za-2009&catid=35:bh-auto-sport&Itemid=57
 
Član
Ponovo novi kalndar, nazalost, primorani smo zbog okolnosti koji nisu u nasem domenu, da pomjeramo datume.
Unaprijed hvala narazumjevanju, al tako je, kako je....

Vidimo se!

SR Cup 201
- Brčko 02.08.2009.
- Sarajevo 23.08.2009.
- Goražde 20.09.2009.

SR Cup 402
+ Mostar 30.05.2009.
+ Živinice 21.06.2009.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top