Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Kalendar manifestacija za 2009 by AUTO Media Group

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma smjesni ste vi jebo li vas ja vise, otkud samo izvirete vise, iz kojeg izvora, pametnjakovici ?

vec sam ja znao da cete pricati price "e da on stavi nitro," ok, potrkat cu se sanjim bez nitra, jel tako ok, zadovoljava li to kojim slucajem?

sta mene i nekoga boli tko je on i sta je radio u zivotu? os da ja pricam svoju biografiju i detalje? ili neko misli da se je "dvica" samo pojavila tek tako, ja je posadio u saksiju, narasla pa je ubro i sad se trkam sa velikim facama..

ovo cu reci, tko ima imalo soli u glavi i pismen je, i barem malo lisen pristranosti, skontat ce, ne pisem na stranom jeziku. TAJ AUTO NI PO CEMU NIJE ZAKINUT KAD SE TRKA NA 402 U ODNOSU NA MOJE, CAK STOVISE, MALO GA POGLEDAJTE, PLASTICNI DIJELOVI, RASCERUPAN, SVE POVADJENO IZNUTRA.
dok to na golfu nije slucaj, nista iznutra nije izvadjeno ni odstranjeno, niti se vanjski dijelovi stavljaju olaksani, upravo jer je civilno auto, i ovo gore oko REGISTRACIJE je GLUPOST SVJETSKOG RAZMJERA. Golf je registrovan i vozi se regularno, i putujem s njim, i idem na pice s njim, a ja ne vidim da to ti opasni trkaci rade.
uopce nisam siguran da hota moze lanciu registrovati ko civilno auto, vec mozda ko neko trkace, kako to ide, neznam jer nemam trkace aute, niti me zanima.


pozz od vozaca spuscenog i zatamnjenog golfa, odo bariti trebe...

samo cu reci da je golf imao vrijeme auta 12.5 u Zivinicama na novoj postavci, bez nitra.

i bio je daleko od pune snage. e sad je na punoj snazi. sta to tocno znaci, vidjet cete na stazi... toliko od mene.
a do tada neka prica tko god hoce kako ja nemogu, neznam, necu moci, eto, bolje znate od mene samog, ipak ja nepoznam ni svoje auto, niti sam vrhunski majstor kao neki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

IGY

Član
sljedeci koji napise nesto a da nije vezano za temu dobija ban na 10 dana
izvoli ;)
 
Član
dal ima ikakve sanse da ce se organizacija poboljsat jer sad zasad kako ide sve je u kurcu ... zanima me cisto iz razloga sto sam mislio radit setup za dB, al ako ce ostat sve kako je od pocetka sezone bilo, nebi da se upustam u takav projekat jos ... molio bi konkretan odgovor po mogucnosti od organizatora direktno ... hvala
 
Član
eddo je napisao(la):
dal ima ikakve sanse da ce se organizacija poboljsat jer sad zasad kako ide sve je u kurcu ... zanima me cisto iz razloga sto sam mislio radit setup za dB, al ako ce ostat sve kako je od pocetka sezone bilo, nebi da se upustam u takav projekat jos ... molio bi konkretan odgovor po mogucnosti od organizatora direktno ... hvala

ako budes radio setup, proviri i malo van granica BiH... A za organizaciju Racea sumljam da ce ti je biti ikako ove godine vise, bar pod Gerinom kapom...
 
Član
Bit će tri dB takmičenja u našoj organizaciji,u sklopu ove promotivne turneje naše. Suorganizator takmičenja je Caraudio Sarajevo.
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
eddo je napisao(la):
dal ima ikakve sanse da ce se organizacija poboljsat jer sad zasad kako ide sve je u kurcu ... zanima me cisto iz razloga sto sam mislio radit setup za dB, al ako ce ostat sve kako je od pocetka sezone bilo, nebi da se upustam u takav projekat jos ... molio bi konkretan odgovor po mogucnosti od organizatora direktno ... hvala

ako budes radio setup, proviri i malo van granica BiH... A za organizaciju Racea sumljam da ce ti je biti ikako ove godine vise, bar pod Gerinom kapom...

to obavezno, vjeruj mi ... al ako ...


dina je napisao(la):
Bit će tri dB takmičenja u našoj organizaciji,u sklopu ove promotivne turneje naše. Suorganizator takmičenja je Caraudio Sarajevo.

dina predpostavljam da ce ove godine ostat sve kako je i bilo, i to je ok, al dajte molim vas gledajte kako da popravite situaciju iduce godine jer vako je fakat sve :smajli03: ... mislim vi kao organizatori ste najbolje od svih primjetili kolko je mal odziv takmicara u svim kategorijama, na svakom race-u se pojavljuju isti ljudi ... ne kritikujem vas nista, samo molim da dogodine pokusate malo poradit na organizaciji ... pozdrav
 
Član
u Modrici nije bilo,,,cuo sam da su se nesto zakacili valjda ovi iz RS-a i Federacije,,tako sam cuo,,
 

IGY

Član
Dina vise nije u ovoj organizaciji
i cisto sumnjam da ce ista vise biti od gere za ovu godinu
tako da cemo ovu temu kljucati,

Dino ako se ne slazes sa ovim javi mi preko PM i bice otkljucana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top