Kako to ustvari izgleda...

Kako to ustvari izgleda...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj ljudi od svih ovih naziva pjena mi na usta ide. valja mi se veceras ispostovat malo svi ovim slatkom. kod mene u tz veceras koncert zeljke samardzica odo se provest malo i za promjenu ulozit koji cener u sebe a ne u auto :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Član
antares je napisao(la):
kako ces spajat za drag jedan woofer na jedan kanal ili ces woofere spojit u seriju pa na jedan kanal

pojacalo je 4 kanala, spojicu ga na dva bridza i dovest po jedan bridz na svaki zvucnik. isprobano na loshim kablovima, al vec na 30% snage pojacala basovi oce iskoce sebi iz okvira heheheheehehe. ma joj jbga nadam se uspjesnim rezultatima a boze moj ako ne bude ne bude znam samo da nikad nisam imo jacu muziku, al isto tako nikad nisam imo ni jacu volju tako da ako ova muzika ne uspije dobro, kupice se nesto bolje pa ce se ponovo pokusat i tako dok se ne uspije :D
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
joj ljudi od svih ovih naziva pjena mi na usta ide. valja mi se veceras ispostovat malo svi ovim slatkom. kod mene u tz veceras koncert zeljke samardzica odo se provest malo i za promjenu ulozit koji cener u sebe a ne u auto :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

konacno da ti je jedna na mjestu
 
Član
al ce ti bit tesko nastiman dva bridza da rade isto,i trebace ti dosta struje zato nemoj stedit na akumulatoru.izabrao si lose pojacalo za drag (mislim na broj kanala) bolje da si uzeo mono ili 2 kanalno,al sta je tu je,zelim ti puno srece na takmicenjima i vidimo se na jednom od njih
 
Član
antares je napisao(la):
al ce ti bit tesko nastiman dva bridza da rade isto,i trebace ti dosta struje zato nemoj stedit na akumulatoru.izabrao si lose pojacalo za drag (mislim na broj kanala) bolje da si uzeo mono ili 2 kanalno,al sta je tu je,zelim ti puno srece na takmicenjima i vidimo se na jednom od njih

eh ovo je pojacalo malo blentavo po tom pitanju. Kad ga koristis kao 2 kanala, onda se koriste samo 3 i 4 ulaz (odnosno chinch), tako da kad ga namjestas, okreces jedno, a namjestas oboje :D :D :D :D

ajde drug nadam se stvarno da cemo se vidit i malo popricat i uzivo jer vise mi je ba do druzenja s ljudima nego do pehara. al ono vec kad se druzimo ...... sto ne i pehar ponjet kuci .......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top