Kako to ustvari izgleda...

Kako to ustvari izgleda...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
audi sc je napisao(la):
e drug slazem se sa tobom potpuno,i ja sam zaludjenik jake muzike;)

onda mi se javi da ti postavimo kakav setup koji nikog nece ostavit ravnodusnim :D

Djeco prodaje se pojacalo renegade i dvije sonyjeve 12-ke i kondenzator 1F pa ako koga zanima molim da se javi na PM. Evo slike muzike(ne prodajem ja vec jaran me zamolio da izbacim):









 
Član
divi u lika televizora drama,jel ovo tv stanicu lokalnu ima ili se bavi prodajom polovnih teveova
a sto se tice muzike samo naprijed,fino ce to da udara kad se spoji :)
 
Član
Drug i ja sam isti kao i ti po pitanju muzike, obozavam da je jak setap i da je uredno ustiman, al trenutno sam se istrosio, pa se cujemo mjesec dva ako bog da pa da radimo kakav projekat....
 
Član
no problemo prijatelju, ti zamisli, reci sta i kako, a ja cu da se pobrinem da sve bude bas tako

:D:D:D:D:D:D:D

ETO NOVI SLOGAN :D :D :D :D :D
 
Član
@ IGY hahahahahahahahaah u pravu si. jedini kvalitetan setup koji si ti i vidio je izgleda bio na internetu. neki od nas to ipak vole vidit i u svom autu .......
 
Član
muha je napisao(la):
a jel mozemo vidjeti jos koju sliku tvojih setupa ...

Danas zavrsavam ovaj setup momku u dzipa, bice slike, vrlo uskoro cu radit i piketu muziku u kola, znaci komplet muziku od playera do pojacala do zvucnika do kablova znaci komplet sve. isto tako mi se jos jedan fin momak sa foruma lijepo najavio za april, znaci bice toga jos, a ja cu se trudit da sve bude van prosjeka i da sve bude unikatno na svoj nacin. ne trazim da me ponizavate, trazim da me kritikujete. moj karakter i moju narav stavite na kraj i ocjenjujte i komentarisite ono sto radim a ne ono sto jesam. muha konkretno bar od tebe to ocekujem. ja sam u sarajevu za koji dan i nadam se da cu imat priliku da te upoznam uzivo i da cujem koju pametnu od starih veterana :D
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo je napisao(la):
@ IGY hahahahahahahahaah u pravu si. jedini kvalitetan setup koji si ti i vidio je izgleda bio na internetu
kako znas :D

igy drug oces ti sta pripremat za ovu godinu? jbga ovdje niko nista ne najavljuje. svi nesto sutite ko zaliveni. mene bas zanima kakva ce bit konkurencija ove godine i fakat me zanima protiv cega cu se borit :D
 

IGY

Član
eddo je napisao(la):
muha je napisao(la):
a jel mozemo vidjeti jos koju sliku tvojih setupa ...

Danas zavrsavam ovaj setup momku u dzipa, bice slike, vrlo uskoro cu radit i piketu muziku u kola, znaci komplet muziku od playera do pojacala do zvucnika do kablova znaci komplet sve. isto tako mi se jos jedan fin momak sa foruma lijepo najavio za april, znaci bice toga jos, a ja cu se trudit da sve bude van prosjeka i da sve bude unikatno na svoj nacin. ne trazim da me ponizavate, trazim da me kritikujete. moj karakter i moju narav stavite na kraj i ocjenjujte i komentarisite ono sto radim a ne ono sto jesam. muha konkretno bar od tebe to ocekujem. ja sam u sarajevu za koji dan i nadam se da cu imat priliku da te upoznam uzivo i da cujem koju pametnu od starih veterana :D
dobar pokusaj da se izvadis iz govana u koja si se uvalio
niko tebi ne govori da ti ne znas to raditi, mozda nesto i znas ali ne znas sve, ne mozes svakome pametovati kojekakve gluposti, ovo je forum ne neko takmicenje ko ce bolje muziku napraviti, takmicenja ce uskoro poceti pa cemo vidjeti koliko ko zna i koliko ko moze da se protegne, licno ja sam proslu sezonu izlazio na db da vidim koliko mogu izbaciti i zacudio se da sa jednim sony-jem sam izbacio 132 db sto znaci da je sve bilo uklopljeno kako treba a sam sam radio, i izasao usput na db pored trkanja cisto informativno jer je bila 1 markica ulog
 
Član
drug ja stvarno cvrsto vjerujem u sljedece: KOLKO PARA TOLKO MUZIKE!!! Mozes ti znat o muzici boga oca, al ako ti nemas nikakvog novcanog pokrica, dzaba ti sve. A ti ako mislis da sam se ja i u kom slucaju uvalio u kakva govna vala svaka ti cast. vidim dol si u mom oglasu izbacio nesto na fazon " kakva ti je ovo kvalitetna muzika kad ni jedno kablo nije iznad 7 kvadrata". ko prvo (ako grijesim grijesim i slobodno me ispravi) ja uopste nisam cuo da postoji kablo od 7 kvadrata, ko drugo nije mi jasno kako si ti na osnovu NOCNIH slika uspio zakljucit da ja koristim takve kablove, a ko trece napojni kablovi su 10 mm2 i kostaju 7 maraka metar u asm-elektronici, chinchevi su aiv green sa rem kontrolom njih sam nekad davno platio 16 maraka, a zvucnicki kabal je 4 mm2 x2 on kosta cini mi se 1,73 marki po metru. Eto nadam se da to opravdava da nije tako ko sto ti mislis i da nije ama bas nista u autu made in pijaca. lijep pozdrav i nemoj molim te da se beze ba prepiremo, hocu lijepo da predstavim svoje radove ko cojk ako vam smetaju moji komentari ili vec kako svi pricate moje kurcenje, recite mi lijepo i necu vise nikad nista napisat samo cu ko mutav postavljat slike a vi pisite i pricajte. necu ba bezveze ni sa kim da se natezem ni oko cega jer znam da ovo sto ja radim nije neka mudrost nego je samo stvar dobre volje stoga bi vas stvarno zamolio da odsad idemo laganini bez suvisnih komentara jer ovdje se ne gleda kakav je ko vec se gleda kako ko sta radi. bar tako ja gledam na sve
 

IGY

Član
namjerno sam napisao to za kabal od 7 kvadrata da vidim koliko znas o tome, svaka cast vidim da imas znanja,
 
Član
IGY je napisao(la):
namjerno sam napisao to za kabal od 7 kvadrata da vidim koliko znas o tome, svaka cast vidim da imas znanja,

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ko se sad izvlaci hehehehehehehe

de ba ozbiljno hoces li ti izlazit na dB ove godine i ako hoces, jesil sta pripremo? ja cu sebi jos uzet kablove, kleme i akumulator exide. nisam planiro nista vise radit osim mozda sto cu stavit onaj port sto svi malo popularnije cini mi se zovu gljiva. ja da budem iskren neznam nista o tom portu jer kod nas ovdje stvarno ga niko ne fura, mada cuo sam da je tam u sarajevu 40 marki kao obican, a 60 marki je kao ispolirani. razlog zbog kojeg njega spominjem je cisto taj sto mi je vise osoba reklo da s tim portom kao mozes izvuc do 2 dB vishe. Dal je to istina? Mislim nije mi jasno i taj je port obicni port ko i svi drugi. Zasto je on tolko poseban spram ovih ostalih?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top