Kako to ustvari izgleda...

Kako to ustvari izgleda...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej i ja se slazem s tim. eto admini ako moze, pobrisite sve suvisne komentare, ostavite samo ove slike sto sam izbacio posto bice toga josh, pa da ne otvaram stalno novu temu, nek sve bude u jednoj temi.hvala
 
Faya_M5 je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
jel sad uredu ?? :) nije beg cicija... uvijek plus za mog elektricara :D jedini covjek koji me podrzava u svim mojim hirovima :D

Nije to stvar podrzavanja drug nego je to stvar ljubomore. Cim vide da si bolji odmah ti govore nevalja ti ovo nevalja ti ono, eno Nurija ti je cisti primjer. Njegov golf jedno od najbrzih auta u BH JOS JE DIZEL, al svi mu govore nevalja ti auto zato sto baca crn dim. Znaci cim si iznad prosjeka odmah ti auto nevalja. A ja te podrzavam cisto iz razloga sto radis auto totalno po PS-u i sto stvarno imas smisla za styling i sto ce ti auto vrlo uskoro bit jedno od najprimjecenijih auta u TZ. A dushmana ce drug uvijek bit a tvoje je kako ces izac na kraj s njima.

Eno ti Veko sa svojom skodom. Auto stvarno uradjeno bilo extra al ono pravo extra, al neeeee. Nevalja skoda jer je 1.3 motor. Znaci odmah u startu dzaba ti sve nagrade, dzaba ti sve sto si ulozio u auto. Nevalja ti motor. Evo Veko jos dotjeruje auto, i cim ga zavrsi stavlja GTI motor da zacepi par dushmanskih usta, al ni to nece bit dovoljno. Dovoljno je samo jednom da ga neko uzme po carsiji i njegovo ce auto opet bit ko k*r*c.

Icemana su isto par puta na ovom forumu vidio sam popljuvali, a cojk poredo pehar do pehara 2007 godine i auto mu proglaseno za najljepse u BH, al neeeeee. Neko bi ga uradio vako, neko nako, i kad pogledas njegovo auto nista nevalja. Dzaba ti sva moguca priznanja kad su PAMETNJAKOVICI zakljucili da to auto ne vrijedi K**cu.

Tako da drug sve sto ti naumpadne da radis na autu slobodno radi, radis ga za sebe a ne za druge, pa cak i kad ti drugi kazu da nece valjat, ako ti mislis da hoce, stavljaj brate pa kako god.

druze, to sto ti pricas je supljara...ima takvih, al nisu svi...jer ne mozemo svi imat iste ukuse i da nam se isto svidja...piketu nisam jos nikad nista za auto reko, jer jos nista (dobro, skoro nista) nije uradio na njemu i necu mu nikad rec, bezze je auto, jer auto normalno izgleda, i ne zavidim mu...svakom njegovo...a Iceman-u sam reko i opet cu rec...a nisam jedini, da se meni auto ne svidja...ponovio sam mu X put svaka cast za trud i ulozen novac, al se auto meni ne svidja i jos neki su isto rekli...nisam mu reko, papak si, nego sam reko ne svidja mi se auto...a kolko znam kad se traze kritike misli se i na pozitivne i na negativne...ako ne dopusta sebi (il on il bilo ko, njega sam naveo ko primjer) onda je najbolje postavit projekat i trazit od admina da zakljucaju temu...nek ne budu ni poz i neg kritike...
onda me napadose, zato sto sam drugom (ne znam sad tacno kome) reko da mi se u njegovom BMW-u ne svidja samo radio i da mi je vise za golfova i tih sranja, jer sam mislio da je golf klasa ispod BMW-a, a nisam mislio da je sranje...jer je meni sranje samo rijec, koja znaci "ostalo"....nego ne, kompleksasi i vozaci golfova su se odmah uvrijedili i poceli podjebavat...
pozdrav


Faya svaka ti cast na ovom postu....
pozz
 
Član
i ja se slazem s tim da nemamo svi iste ukuse i da nemora svakom icemanov bmw bit dobar, al boze dragi nemozes rec majka da ti se auto nesvidja. ti bi mozda neke stvari uradio drugcije, al da kazes da ti se auto ne svidja pa to je meni van svake pameti. ipak drug de uzmi malo prokontaj sta pises jer meni licno je to sto si napiso nekako bezveze .....
 
Član
ja sam i mislio tu na to auto, a ne auto kao BMW...i ja sam reko fino, nadji sve postove u toj temi, da mi se auto ne svidja i da bi ja neke stvari drugacije odradio, al su odmah pocele price tipa: boli mene k sta bi ti uradio, kupi sebi pa radi kako se tebi svidja...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
hihiih moj auto nije tuniran moj je auto seriski polo... samo ima drugaciju masku a jedna maska ne cini tuning kao sto ni jedna lasta ne cini proljece :D :D :) kad se auto ako bog da imalo napuca bit ce tema a zasad su to samo planovi sta bi ja sve volio i sta bi sve imao u planu.. bice polako svega... e da i jebes auto koje radis da bi drugi ljudi rekli da je dobar neg nek to auto bude tebi dobar i tebi super i tebi naljepsi a ovo ostalo je sve stvar ukusa...

jest, znam ja da je samo maska i da si chip uradio...nema sad to veze, nego hocu da kazem u vezi zavisti...ja da hocu da ti zavidim, zavidicu ti od pocetka kad je auto novo...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
hihiih moj auto nije tuniran moj je auto seriski polo... samo ima drugaciju masku a jedna maska ne cini tuning kao sto ni jedna lasta ne cini proljece :D :D :) kad se auto ako bog da imalo napuca bit ce tema a zasad su to samo planovi sta bi ja sve volio i sta bi sve imao u planu.. bice polako svega... e da i jebes auto koje radis da bi drugi ljudi rekli da je dobar neg nek to auto bude tebi dobar i tebi super i tebi naljepsi a ovo ostalo je sve stvar ukusa...

jest, znam ja da je samo maska i da si chip uradio...nema sad to veze, nego hocu da kazem u vezi zavisti...ja da hocu da ti zavidim, zavidicu ti od pocetka kad je auto novo...

haha stas mi zavidit nevozim ja porsea... a ja kad svoje auto napravim ja cu ga postavit ovdje i napisacu komentari me neinteresuju dal vam se svidja il nesvidja neg ako imate koji jos dobar prijedlog... a komentari dal je dobar il nije necu da vidim jer ja znam da je meni dobar a dok meni nebude dobar nece bit teme u projektima... veoma jasno i glasno i mislim da sam u pravu...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
haha stas mi zavidit nevozim ja porsea... a ja kad svoje auto napravim ja cu ga postavit ovdje i napisacu komentari me neinteresuju dal vam se svidja il nesvidja neg ako imate koji jos dobar prijedlog... a komentari dal je dobar il nije necu da vidim jer ja znam da je meni dobar a dok meni nebude dobar nece bit teme u projektima... veoma jasno i glasno i mislim da sam u pravu...
ja se slazem, jer ti i sam kazes ne interesuju te ni pozitivne ni negativne...al ja sam gore mislio koje samo interesuju pozitivne kritike...jbg, i ja se slazem, da se auto sebi sredjuje, ne zbog drugih...
pozz
nego, dosta vise suplje :D vratite se na temu...:) i ja pretjera ;)
 
Član
Evo reko da ovdje malo nadovezem sto mi je eddo danas uradio .... ovo je C/P sa drugog foruma posto mi je mrsko preprevljat ....

Evo malo slika danasnjeg posla na autu od kolege sa foruma nick: audiboy :D:D:D ....

Moje je bilo samo da provucem kablove i da to sve pospajam da lupa i svira, i naravno uradilo se sve kako je i trazeno da se odradi :) ....

Pacijent:



Instalacija:

Prvo se moralo poradit na zadnjim lijevim vratima jer je kolega skinuo steke sa vanjske strane, i slucajno ukljucio onu blentavu protekciju vrata da se nemogu otvorit sa unutrasnje strane, pa smo morali iznutra skinut tapacirung i rucno otvorit vrata, i napravit ih da sve bude kako bog zapovjeda :D ....



onda se iz auta pocupalo sve sto bi moglo smetat :) ....





Pa se provjerilo dal je sve dobro pokacano na playeru i naravno ispalo je da nije :) ....



Onda su se lagano svi silni kablovi poceli dovlacit u gepek :) ....



Akku je bio malo kritican, al na kraju je sve ispalo kako treba ....



Evo sad napokon pocinje spajanje muzike :D ....









Evo ga postupak punjenja kondenzatora :) ....





Evo i drugog pojacala ....









Evo slike jednog woofera ....



I to je to zasad .... bice jos cim bude jos ;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top