Kako to ustvari izgleda...

Kako to ustvari izgleda...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
inace taj port se zove aeroport ..... sa portom ne mozes izvuci vise dB nego je on dio lanca koji ne smije da fali da bi imao score...
 
Član
Nije tacno da je sve u parama, to smo se uvjerili i prosle sezone da su neki sa manje para ali vise znanja pravili bolje rezultate neg ovi lovatori. A vjerujem da ce se sljedecu sezonu jos vise pojaviti onih koji imaju lovu ali su sa znanjem nula pa ce se cuditi kako ne mogu napraviti rezultat sa svim tim kao sto neki kazu samo uzmi spl i imas sve, e nemas. Treba znanja, pa nije se đaba muha skolovao da ne kazem doktorirao.
 
Početnik
knowledge is a power, learning is a key :) ....

ma ja neke sitnice znam , jer je ogromna ta nauka...
 
Član
@fele Shark SRF-1000 pojacalo na dva TS-W257D4 Pioneer-a

Evo slika muzike sto je danas ugradjena u Suzuki-jev dzip. Cilj je bio da se uradi muzika koja nece udarat vec samo da dopuni spektar tonova vec postojece muzike, a da se prilikom toga sto vise ustedi na prostoru.



















 
Član
kako ces spajat za drag jedan woofer na jedan kanal ili ces woofere spojit u seriju pa na jedan kanal
 
Član
Ma samo cisto sumnjam da ces sta sa tim setupom uspjeti osvojiti, ova sezona ce biti puno jaca u odnosu na prethodnu.
 
Član
pa odmah cemo eve basove u kantu i uzet spl-ove (da sam znao da cu nac vakvo pojacalo odmah bi to uradio)
 
Član
eddo, vidi njega....nije ni dovrsio muziku u autu a vec bi sve u smece....haha... :D barem poslusaj jednu pjesmu na ovom setupu pa onda cupaj i bacaj sve u smece ( ili daj meni hahahah :p )
 
Član
vjeruj mi buraz ako ovo nebude bacalo kolko meni treba, dogovoricemo se za ostalo .......
 
Član
muha je napisao(la):
... jer je ogromna ta nauka...

PREVELIKA JE!!!! Al moze se naucit samo ako se hoce. Neznam vala po mom misljenju kakvu god muziku radio, meni bar, one sitnice koje improvizujes mi daju car tome sto radis i po tom mi se razlikuje od ostalih setup-a. A ja licno volim previse da improvizujem hahaha

Evo i dokaz:

Kupim sebi i curi u Merkatoru po jedan KIT-KAT, otvorim ga, zagrizem i kako sam zagrizo pogledam u cokoladu i pukne me "pa sto nebi napravio vaku kutiju sebi", dva dana kasnije kutija je bila gotova :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top