Kadett BiMoto mv12

Kadett BiMoto mv12

:icon_confused::lol: Da se najezis, kako rondaju, al bas :cool: Svaka vam cast ne znam sta drugo reci ili treba li sta drugo reci :icon_question:
 
Član
i ajmo sad rezultate posle prve probne voznje onako iz prve ruke prednosti i mane u odnosu c20xe.....;)
 
Član
samo ono sto ima na snimku smo vozili...

Veceras je kasno bilo da bilo sta probavamo i samo smo ono snimili u drugoj kad je malo stisnuo gas.

Nema sumlje uopste da ide bolje nego c20xe ali dok neprobamo fino auto i nenavucemo ga 1,2,3,4 nema price :)
 
Član
drago mi je da ste mehanicki dio priveli kraju i sve slozili za ostali dio ne sumnjam sto se tice mapiranja ;)
 
Član
sreto je napisao(la):
drago mi je da ste mehanicki dio priveli kraju i sve slozili za ostali dio ne sumnjam sto se tice mapiranja ;)

;)

Ide odlično i ovako bez nitra... mogu mislit kad se tu gurne još horsa :D
 
Član
Vec komentirao na OT-imu ,al evo i ovdje sve pohvale za ulozeni trud i rezultat ako bog cekamo te na 9ki :)
 
Član
Dobar posao... cestitam...
jedan "Blesav" prijedlog od mene...

> Slozi na tabli 2 (Dva) Shif Light-a

i pitanja....

>koje svijecice koristis , tj koje ces koristiti kada budes mapirao auto s nitrom na ovim motorima?
>jeli na ovim motorima sada sto si stavio ima klasicno jedna bobina i razvodnik ili posebno za svaki klip bobina kao sto to imaju neki motori?

pozdrav i sretno u nastavku.
 
Top