Kadett BiMoto mv12

Kadett BiMoto mv12

Terbal' vam vozac od 55 KG i 1.75 M visok hahha!!! Malo da se nasalim, nadam se da nema niko protiv!! Sta reci, nego samo pohvale, bas bi volio makar se provozati k'o suvozac u ovakvom bolidu!!!!
 
citam kako Galic ima problema sa Malibuom, jer ne moze na ovoj nasoj podlozi da prenese svu snagu (>1000 KS), pa ne pravi vremena koja bi trebao. eh, hoce li to kod vas biti problem? i ovo ce biti puno jako, a vjerujem i lakse od malibua :icon_question:

uglavnom, sretno sa projektom. respect za sve sto ste do sad uradili ;)
 
Death_beat je napisao(la):
citam kako Galic ima problema sa Malibuom, jer ne moze na ovoj nasoj podlozi da prenese svu snagu (>1000 KS), pa ne pravi vremena koja bi trebao. eh, hoce li to kod vas biti problem? i ovo ce biti puno jako, a vjerujem i lakse od malibua :icon_question:

uglavnom, sretno sa projektom. respect za sve sto ste do sad uradili ;)
Galicev Malibu je skroz druga koncepcija auta tako da se to nemoze uopste porediti razlika je to ko crno i bijelo:icon_smile:
 
Legend
momvci svaka vam cast, srdjane tebi pogotovo
basta sretno naredne sezone
kad su prvi rezultati mjerenja ?
 
Član
dečki svaka čast....stvarno ste šmekeri...;)
imat ću ja uskoro jedan motor od supre za prodat pa ako budete zainteresirani....:icon_smile:
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
dečki svaka čast....stvarno ste šmekeri...;)
imat ću ja uskoro jedan motor od supre za prodat pa ako budete zainteresirani....:icon_smile:
Hmm bacas me u razmisljanje:icon_rolleyes::icon_smile:

prodavat ću motor ili cijelu supru sa engleskim papirima....:icon_smile:
 
Član
Ako ovo bude vozilo u mostaru ja bjezim 4 metra od ograde da me ne odnese kad prodje samo sa ova 2 motora unutar ove male igracke izgleda bolesno jednom rijecju..Al kad pomislis nitro i 1000hp jezivo bgm...Basta nece bit dobar 2 dana nakon voznje xD
 
Član
sta rec nego svaka cast...padobran si nabavite da se mozete zaustavit...hehe....na koje mjenjace je to slozeno i koje kvacilo?sretno i pozz
 
Top