Kadett BiMoto mv12

Kadett BiMoto mv12

mtopic je napisao(la):
Ma ja ovo ne vjerujem ... dok ocima ne vidim, nista ne vjerujem
Ovo je neko pokrao slike sa inrterneta i zaj... se sa nama ...
Ne moze to biti u Bosni ..

:D:D:D:D


Kako sad nema nigdje onih pametnjakovica sto velicaju OCT, SKN i ostale evropske skracenice ...???
Bosna je cudo:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Samo vi to lijepo sastavite i pripazite te motore na ovim odvali li nešto nema baš dijelova kao za 20xe :icon_biggrin:...

Samo kratko pitanje oba su X30XE?

Sretno i polako ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Samo vi to lijepo sastavite i pripazite te motore na ovim odvali li nešto nema baš dijelova kao za 20xe :icon_biggrin:...

Samo kratko pitanje oba su X30XE?

Sretno i polako ;)
ne brini za djelove nadje se ,ja cu za koji dan imati i 3 u svom posjedu:lol:
To ti je ludilo kad pocnes nesto radit prvo se obezbjedis za buduce kvarove;);)
 
GocaS6 je napisao(la):
Samo vi to lijepo sastavite i pripazite te motore na ovim odvali li nešto nema baš dijelova kao za 20xe :icon_biggrin:...

Samo kratko pitanje oba su X30XE?

Sretno i polako ;)
Ma ima jedan vec za rezerve;)
Da oba su x30xe
 
Član
Ma bit će to sve super kad se složi.....najveća mana V6 motora je uljni hladnjak.
Ima i kod mene jedan 2.5 pa ako šta zatreba javi;)
 
Član
dohc24v je napisao(la):
Ma bit će to sve super kad se složi.....najveća mana V6 motora je uljni hladnjak.
Ima i kod mene jedan 2.5 pa ako šta zatreba javi;)
ja sam ga izbacio jos da je deklove aluminijumske nabavit i sve ok;)
 
Član
tezi jesi ali ne nesto znacajno,oko 20-30 kg ja racunam max...

sada je kadet imao 1000 kg kad ubacimo ovo vozicemo ga na vagu pa cemo vidjeti ali i da bude 1050 kg opet je to extra.

Mi smo uvijek bili teski i nama nikad mala kilaza nije bila odlika tako da se i sad to nece promijeniti :)
 
Član
Sretno vam decki sa ovim radovima...Da ja to cudo posjedujem ja bogami nebi smijeo vozit to..Neznam kakvim bi se drogama moro udarit da to vozim xD Basta tebi svaka cast sto se usudis vozit ovo xD:smajli39::smajli14::turbo::nx:
 
Top