Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fkt jadno ovo od avaza,naslov im je totalno bezveze, nidje veze
zalosno je ovo moj brate, i kad "odes" nadje se neko ko ce da ti blati obraz,ukaljaj ga jos,ne moze se branit:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Zna li ko kako se moze poslat dopis ili demant AVAZ-u jer pisu nebuloze koje nisu provjerene o krivici ucesnika?
Zbog ovakvih njihovih pisanja smo svi mi koji volimo auta UBICE, onda "javnost" svojim komentarima i ostalim aktivnostima "pritiscu" policiju i oni postaju totalno represivni prema svima koji imaju imalo sredjenije auto jer smo tad odmah "nocni trkaci" i "ubice"...

Mozda nije tema za to sad al morao sam, blate Momka nenormalno i vec danas medju "obicnim narodom" cujem price neka tako mu je i trebalo kad se trkaju, ubica itd...:icon_mad:

I onda se cudimo svi sto nam nedaju nista organizovat jer nas upravo tako gledaju...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Izvinite svi na OFF-u ako je :icon_sad:
 
Početnik
guster je napisao(la):
Zna li ko kako se moze poslat dopis ili demant AVAZ-u jer pisu nebuloze koje nisu provjerene o krivici ucesnika?
Zbog ovakvih njihovih pisanja smo svi mi koji volimo auta UBICE, onda "javnost" svojim komentarima i ostalim aktivnostima "pritiscu" policiju i oni postaju totalno represivni prema svima koji imaju imalo sredjenije auto jer smo tad odmah "nocni trkaci" i "ubice"...

Mozda nije tema za to sad al morao sam, blate Momka nenormalno i vec danas medju "obicnim narodom" cujem price neka tako mu je i trebalo kad se trkaju, ubica itd...:icon_mad:

I onda se cudimo svi sto nam nedaju nista organizovat jer nas upravo tako gledaju...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Izvinite svi na OFF-u ako je :icon_sad:

potpis od rijeci do rijeci...

svi znaju pametovat trkaci ovo ono,a niko nezna rec pa vidi drzava/opstina je kriva,nije im obezbjedila mjesto da to mogu bezbjedno raditi...

najlakse je blatiti nekoga koga nema,to je ono najgore,momka nema..

u narodu ce uvjek kruzit price,bio ovo bio ono,ali vi koji ste ga poznavali samo vi znate pravu istinu,kakav je momak bio i sta se uistinu dogadjalo..
 
Lija je napisao(la):
guster je napisao(la):
Zna li ko kako se moze poslat dopis ili demant AVAZ-u jer pisu nebuloze koje nisu provjerene o krivici ucesnika?
Zbog ovakvih njihovih pisanja smo svi mi koji volimo auta UBICE, onda "javnost" svojim komentarima i ostalim aktivnostima "pritiscu" policiju i oni postaju totalno represivni prema svima koji imaju imalo sredjenije auto jer smo tad odmah "nocni trkaci" i "ubice"...

Mozda nije tema za to sad al morao sam, blate Momka nenormalno i vec danas medju "obicnim narodom" cujem price neka tako mu je i trebalo kad se trkaju, ubica itd...:icon_mad:

I onda se cudimo svi sto nam nedaju nista organizovat jer nas upravo tako gledaju...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Izvinite svi na OFF-u ako je :icon_sad:

potpis od rijeci do rijeci...

svi znaju pametovat trkaci ovo ono,a niko nezna rec pa vidi drzava/opstina je kriva,nije im obezbjedila mjesto da to mogu bezbjedno raditi...

najlakse je blatiti nekoga koga nema,to je ono najgore,momka nema..

u narodu ce uvjek kruzit price,bio ovo bio ono,ali vi koji ste ga poznavali samo vi znate pravu istinu,kakav je momak bio i sta se uistinu dogadjalo..

Iz iskustva znam da demant neide preko istih novina nego preko drugih,,pa tako ako hoćete demant poslat javite se na pm da se dogovorimo da idete preko Dnevnog Lista u Sarajevu,,imam prijateljicu koja radi u Mostaru u Dnevnom Listu i ako Vam treba pomoći će nam.......
 
Član
treba to odradit,treba napravit neki clanak u drugim novinama,kao sto ado rece,da bude demant onome sto avaz pise, neka narod zna pravu istinu, Zan se vratit nece,ali makar nek ode onako kako je to zasluzio,ne da ga jos blate
tuga kakav smo mi napacen narod,jedva se ceka da se sta desi da se ima sta trljat po kafama,i pricati kojekakve nebuloze:icon_sad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
treba to odradit,treba napravit neki clanak u drugim novinama,kao sto ado rece,da bude demant onome sto avaz pise, neka narod zna pravu istinu, Zan se vratit nece,ali makar nek ode onako kako je to zasluzio,ne da ga jos blate
tuga kakav smo mi napacen narod,jedva se ceka da se sta desi da se ima sta trljat po kafama,i pricati kojekakve nebuloze:icon_sad:

slazem se
 
Član
sacekacemo zvanicni izvjestaj policije pa cemo nesto vec uraditi ako nista ja cu SAM jer sam ne ljut vec LUD vise od tih nebuloznih prica oko "trkaca i ubica" ko god ima malo sredjenije auto itd....
 
Administrator
smirite malo starasti, svima nam je zao Zana :icon_sad:

sta zelite da demantujete, nigdje ne pise da je Zan kriv ili da je izazvao nesrecu, makar ja nisam procitao
 
Član
nismo je napisao(la):
smirite malo starasti, svima nam je zao Zana :icon_sad:

sta zelite da demantujete, nigdje ne pise da je Zan kriv ili da je izazvao nesrecu, makar ja nisam procitao


"SMRT ULICNOG TRKACA",
"Domaci sumaheri ne obaziru se na upozorenja"
"Strast za brzom voznjom ulicnog trkaca odvela ga u smrt"

samo naslovi "VEC njega" osudjuju za udes i smrt nebitno ko je kriv...
a u tekstu na i ne govorim koliko ofirno navode na to ko je kriv,
umjesto da pisu kako je i sta bilo oni pisu o njegovim prijavama i kaznama, o snimcima na youtube-u ( a ko ih nema od nas BAREM 1) itd....
svi mi znamo "ko smo i sta smo" al obicnom narodu je dovoljan jedan ovakav naslov i da citav cvlanak posvete njemu a u negativnom kontekstu oko kazni itd i da se "zna" ko je kriv...
ma nebitno...
 
Administrator
pa kontaj ti sta hoces al niko nije napisao da je ZAN KRIV :icon_mad:
nisu nista izmislili

da se volio trkati - jest
ulicni trkac - jest
snimci youtube - ima snimljnih bruku
kazne ne znam - nisu napamet napisali, vjerovatno ima kao i svi mi koji vozimo

"Strast za brzom voznjom ulicnog trkaca odvela ga u smrt"
- jest, kako sam cuo mazda i hundai su se trkali
 
Legend
ArminM je napisao(la):
treba to odradit,treba napravit neki clanak u drugim novinama,kao sto ado rece,da bude demant onome sto avaz pise, neka narod zna pravu istinu, Zan se vratit nece,ali makar nek ode onako kako je to zasluzio,ne da ga jos blate
tuga kakav smo mi napacen narod,jedva se ceka da se sta desi da se ima sta trljat po kafama,i pricati kojekakve nebuloze:icon_sad:

Demant na clanak koji je objavljen se moze uraditi i treba uraditi u istim novinama... al mislim da bi se vise postiglo da se smire strasti i da oni koju su vidjeli sta se desilo daju izjave policiji... jer samo tako mozemo pomoci da se izgura istina na vidjelo...
a ljudi pricaju i pricat ce, to je tako i tako ce uvjek i biti...

ja vjerujem da Zan nije skrivio ovaj udes, jer ima svjedoka sa lica mjesta koji znaju tacno sta je bilo...
tako da treba ostati hladne glave i ne davati povoda da se jos vise ocrni mladi zivot koji je nepravedno izgubljen...
 
Član
Pročitao sam maloprije članak u avazu. Ne znam momka, ali onakav način pisanja nije zaslužio. Pička im materina glupa novinarska. Bitno je staviti bombastičan naslov i par glupih floskula i eto priče iz ničega...
 
Administrator
pisu ono sto imaju

dalje je do policije, uvidjaja i izjava svjedoka, a mislim da nikome nije cilj da osudi bilo koga nevinog i mislim da ce krivac snositi odgovornost
 
Član
NERVIRAM SE

Koga boli K... sta pise neki tamo avaz. Mi smo ga znali i znamo koliko je on vrijedio.
U mom prisustvu niko nece smjeti reci na tog momka nista pa ni moj otac.
Bar toliko ja mogu uraditi za njega , nek misli ko sta hoce.

Pustite se supljih jednostavno nemojte obracati paznju na neke imbecile. Mi ne mozemo od njaga napraviti ikonu dovoljno je da mu proucimo fatihu i pomolio se za njega ,a samo bog zna koliko je on vrijedio i koji ce mu put odrediti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top