Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wkd

Član
ljudi mislim da je sve ovo otislo malo predaleko. Vjerujte, i meni je zao koliko i svima vama, i sve bih dao da se sve ovo nije nikad ni desilo, medjutim bilo je dosta slicnih situacija sto se tice avaza i njihovih clanaka i, nazalost, nikad niko nista nije uspio uciniti protiv njih...
Najbolji primjer su nam i nedavno odrzani izbori kada je stranci SBB-a glavni adut bio 'Dnevni Avaz' dok je na kontra strani bila stranka SDA koja je preko avaza uvijek bila u 'blatu'... Ako SDA kao politicka vecina u BIH nije uspjela zadrzati tu vodu, a ima simpatizera, mogu slobodno reci, minimalno 40x vise nego NAS onda zaista mislim da ni mi nemamo nikakve sanse...
nemojte me pogresno shvatiti, ali treba dobro promisliti pa reagovati :123:
 
Administrator
Evo da kopiram iz obavjestenja ako gore neko ne bi vidio obavijest

413b960b222fbff6fb4896a2fe7165a5.jpg


Dženaza u 14:00 VLAKOVO
Okupljanje 13:00 ispod mosta kod ENERGOINVESTA
Mirnom vožnjom u koloni prema VLAKOVU.
 
Član
R.I.P.:icon_sad:

Nece se nista postici tim pisanjima Avazu, s tim necete nista postici!
Znam iz licnog iskustva, posto sam i ja imao tezi udes i pisalo se sve i svasta, ja mlad, skoro kupio auto (auto bilo u posjedu 3 godine), po njima sam letio 170km/h, ali nitko nije napisao da sam stigao traktor sa prikolicom, koji nije bio osvetljen, a da se sve ostalo desilo van moje kontrole! Saznao sam i kako se zove novinarka i sve, ali nemam nista od toga, novine su vec procitane i svi imaju svoju verziju kako je bilo!
Dok policija uradi vjestacenje proci ce dosta vremena, i to pada u zaborav, svi ce zaboraviti sta se desilo (mislim na citaoce dnevne stampe)!
Svi koji ne poznaju Žana, i koji su procitali Avaz, vec imaju pogresnu sliku o njemu, i tu nema pomoci! Vazno je sta Vi mislite o njemu, i Vi cete ga se sjecati kao vedrog i dobrog prijatelja i nista drugo nije vazno!
 
Član
realno mislim da je ova tema predaleko otisla ako treba nek se otvori tema Utisci prema dnevnoj stampi ili komentari na dnevnu stampu a ova nek se kljuca nakon vecerasnjeg posljednjeg pozdrava :icon_rolleyes:
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
Evo da kopiram iz obavjestenja ako gore neko ne bi vidio obavijest

413b960b222fbff6fb4896a2fe7165a5.jpg

opet napominjemo ... BEZ AUTA ... idemo pjeske sa parkinga VISTAFONA ...
u pitanju je cast naseg druga, prijatelja, brata, sina... idemo dostojanstveno i bez incidenata...

u 10:00h...

HVALA... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top