Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jutros bas citam avaz, i naletim na stranicu o Žanu, šta sve čovjek piše, stvarno mi nije jasno kako neko može tako nešto presuditi o čovjeku, nije ga čak ni znao, nego je to presudio zbog 2 klipa na youtube kako se trka, po pravcu sa 3 trake
Stvarno mi nisu jasni takvi ljudi, a još gore novine koje su to objavile
a najžalosnije je što su to najčitanije novine u BiH
 
Član
sta ocekivat od vlasti ove drzave, kad nikome nije u interesu napredak u bilo kojem pogledu... kad ministar tamo neki porucuje omladini da se ne pucaju po nogama nego da se poubijaju... tako je isto i sa nama, pusti ih nek izginu i moli boga da ne povuku nikoga sa sobom... veoma tuzno i zalosno...:icon_sad::icon_sad:
 
Član
R.I.P. Stvarno sramota šta novine pišu mislim da se prvo treba sačekati policijski izvještaj a neprofesionalno i neetično je nagađati (toliko o novinarstvu)...mislim da u presu piše da je u udesu učestvovao i fotograf nekih novina pa možda i to može biti razlog propagande i naklonjenosti...za razliku od avaza u presu je bio dosta odmjereniji članak dok su nezavisne isto napisale (prepisale) nebulozu iz avaza...stvarno sramota to nema nigdje nego kod nas...kakav debil moraš biti da nagađaš i okrivljuješ nekog mimo sudskog zapisnika...jedino prije toga su mogli prenijeti izjave očevidaca a ne glumiti sudiju...šteta mladog života a ove nazovi "novinare" treba sudskim putem goniti!!! :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
:icon_sad:

Baš jako žalosno, a ova tema govori sama po sebi kakav je čovjek bio iako ga nisam poznavao.;)

Vidim samo koliko ga je ljudi volilo i poštovalo što je siguran znak da je bio ljudina. Počivaj u miru.:icon_sad:
 
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/oLgbp5x_MyM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Legend
I reagovat ce se !!
cekamo samo da policija zavrsi papirologiju, i da vidimo po njihovim slikama, uvidjaju, svjedocima sta je i kako je, ako se ispostavi kao sto stvarno jeste, tj da zan nije kriv za udes, onda cemo fino naci majmuna sto je pisao prvo u avazu, a onda i ostalih casopisa, listova, portala koji su preuzeli LAZNE INFORMACIJE i lijepo demant, peticiju na facebooku, fino srocit, pa nek se javno izvinu porodici prije svega, pa onda i citavoj javnosti za LAZ I KLEVETU !!

Takodje, od novinara koji je pisao sva ta sranja trazit da da ostavku inace se treba skupit i dobro ocrnit avaz..
 
.nOKe je napisao(la):
I reagovat ce se !!
cekamo samo da policija zavrsi papirologiju, i da vidimo po njihovim slikama, uvidjaju, svjedocima sta je i kako je, ako se ispostavi kao sto stvarno jeste, tj da zan nije kriv za udes, onda cemo fino naci majmuna sto je pisao prvo u avazu, a onda i ostalih casopisa, listova, portala koji su preuzeli LAZNE INFORMACIJE i lijepo demant, peticiju na facebooku, fino srocit, pa nek se javno izvinu porodici prije svega, pa onda i citavoj javnosti za LAZ I KLEVETU !!

Takodje, od novinara koji je pisao sva ta sranja trazit da da ostavku inace se treba skupit i dobro ocrnit avaz..

debeo potpis !
 
Član
ja mislim da trebamo ostaviti to sad podstrani, da se ceka policijski izvjestaj, da nebi jos vecu tugu nanosili njegovim najmilijim,
sutra odati pocast, i ispratiti zana!
 
Član
Ovim putem pozivam sve ljude koji ce sutra doci na djenazu,da ispratimo naseg prijatelja na dostojanstven nacin kakv je i sam bio.
R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ
 
.nOKe je napisao(la):
I reagovat ce se !!
cekamo samo da policija zavrsi papirologiju, i da vidimo po njihovim slikama, uvidjaju, svjedocima sta je i kako je, ako se ispostavi kao sto stvarno jeste, tj da zan nije kriv za udes, onda cemo fino naci majmuna sto je pisao prvo u avazu, a onda i ostalih casopisa, listova, portala koji su preuzeli LAZNE INFORMACIJE i lijepo demant, peticiju na facebooku, fino srocit, pa nek se javno izvinu porodici prije svega, pa onda i citavoj javnosti za LAZ I KLEVETU !!

Takodje, od novinara koji je pisao sva ta sranja trazit da da ostavku inace se treba skupit i dobro ocrnit avaz..

Polako,radi se o kompaniji ciji je vlasnik multimilioner i koji moze uplesti kako god zeli,nemojte (ako namjeravate) praviti kakve akcije prije objavljivanje rezultata vjestacenja,jer ako se pocne dizati hajka oko toga kako avaz nije u pravu..."moze se pojaviti jedan covjek sa aktovkom u ruci u policiji i pretvoriti avazovu pricu u nesto po vjestacenju istinito"...svi znamo kako nam je policija i sudstvo korumpirano,a vlasnik kompanije nece tek tako dopustiti da se siri da njegov list bazira na bulozama...

THINK,THAN REACT :icon_rolleyes:

obavite ispracaj u sutnji i u sjecanju,ne u bijesu!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top