Šta je novo?

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

adi6

Član
Učlanjen(a)
07.04.2009
Poruka
1.073
Reaction score
1
Poena
38
Starost
36
Auto
bmw e36
znao ga privatno odlican momak bas steta rip

elmir

Član
Učlanjen(a)
27.07.2008
Poruka
2.728
Reaction score
3
Poena
38
Starost
31
Auto
fiat stilo
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: R.I.P :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

dzinn16v

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
1.875
Reaction score
119
Poena
63
Pocivao u miru...momak ni kriv ni duzan...decki cuvajte sebe i druge u prometu:icon_cry:

TAXI

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
290
Reaction score
0
Poena
0
Auto
Nema
neka mu allah podari lijepi dzenet...:icon_sad::icon_cry:ugasen je jos jedan mladi zivot... :(((
moj kolega (njegov otac) jos kada sam njega cuo danas......

dellas

Član
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
5.196
Reaction score
90
Poena
48
Starost
33
Auto
BMW e60 525d M Optic
Strasno!! RIP:icon_sad::icon_sad:

jojo

Član
Učlanjen(a)
14.01.2007
Poruka
849
Reaction score
0
Poena
0
Starost
32
Naravno da nije kriv al ovo nije trebalo da se desi njemu on je previse dobar za nesto ovakvo,mnogo ce mi ne dostajat taj momak nmg da vjerujem citav dan mi se vrte slike njegove i razne pizdarije po gradu nmg vjerovat da ga nema ZALOSNO!

Nek mu je vjecni rahmet dusi R.I.P.

:icon_sad:

hari.

Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
7
Reaction score
0
Poena
0
edo_16v je napisao(la):
Jedan od komentara sa avazovog portala

Draga Gospodo,momak mozda jeste ¨nocni trkac¨,ali sinoc nije divljao po cesti,vec je kompletnu saobracajnu nesrecu skrivio Vozac Zelenog Hyundaija,svojim sam ocima gledao sta se dogadjalo,bio sam par metara iza njih te sam ja pozvao policiju i hitnu pomoc,I MOLIM VAS LIJEPO NEMOJTE SIRITI DEZINFORMACIJE I GLUPE PRICE,toliko od mene,Veliko Hvala... ...

evo gledam Avaz izbrisali su ovaj post. a taj post je napisao moj drug momku krivo sto neki pricaju i osudzuju a zaista neznaju ....

Al_Galone

Član
Učlanjen(a)
03.01.2007
Poruka
1.958
Reaction score
1
Poena
0
Starost
38
Veb sajt
www.amkcarbon.com
Auto
Fiat Coupe 2.0 20V Turbo
Avaz su jedna govna najobicnija!
Jutros naslov u novinama poginuo gradski trkac!

Ljudi ovo nije posteno,blate momka ni kriva ni duzna! Treba ovo istjerati da se sazna prava istina i da odgovara onaj ko je skrivio ovo sve!

Dejan 16v

Član
Učlanjen(a)
04.08.2008
Poruka
2.819
Reaction score
19
Poena
38
hari. je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Jedan od komentara sa avazovog portala

Draga Gospodo,momak mozda jeste ¨nocni trkac¨,ali sinoc nije divljao po cesti,vec je kompletnu saobracajnu nesrecu skrivio Vozac Zelenog Hyundaija,svojim sam ocima gledao sta se dogadjalo,bio sam par metara iza njih te sam ja pozvao policiju i hitnu pomoc,I MOLIM VAS LIJEPO NEMOJTE SIRITI DEZINFORMACIJE I GLUPE PRICE,toliko od mene,Veliko Hvala... ...

evo gledam Avaz izbrisali su ovaj post. a taj post je napisao moj drug momku krivo sto neki pricaju i osudzuju a zaista neznaju ....
Obicno su ovakvi momci sigurni u sebe i u voznju, cisto sumnjam da je momak isao na kocku, ali eto kad drugi ne paze bude sto bude... :icon_sad:

almir_gr

Član
Učlanjen(a)
30.03.2008
Poruka
1.588
Reaction score
27
Poena
48
Auto
Seat Ibiza 6L
Nek' pociva u miru.. Jebote zivot ode mlad momak...

Citao sam i ja ove komentare sa Avazu, zalosno je kako blate momka. Pogotovo su mi glavni dole oni koji komentarisu, sve fol neki bezgrijesnici, zali boze onih koji se nasladjuju tudjom smrti..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8