Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Jos jedan udes kod 'televizije' (R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wkd

Član
DZENAZA
Zanu Siljegovicu
CE BITI ODRZANA NA GROBLJU VLAKOVO
04.03.2011god. u 14:00h
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110301108
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

stravican udes stvarno,prolazio prije par min..oduzeo sam se kad sam vidio:(( 3 auta su se sudarila,kako i sta ne znam al ugl citav dio one ceste je sad bokiran,najgore je prosao golf 2 sivi ja mislim imao je nekakve felge..udario je u stub ili drvo smrskano auto... boze sacuvaj,nadam se da nikom nije nista!!! :(((( ako neko zna vise info nek napise
 
BHT Ovisnik
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

taman bilo na dnevniku na ftv,dobro su se udarili,nadam se da nisu teze ozlijeđeni
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

golf2 je napisao(la):
stravican udes stvarno,prolazio prije par min..oduzeo sam se kad sam vidio:(( 3 auta su se sudarila,kako i sta ne znam al ugl citav dio one ceste je sad bokiran,najgore je prosao golf 2 sivi ja mislim imao je nekakve felge..udario je u stub ili drvo smrskano auto... boze sacuvaj,nadam se da nikom nije nista!!! :(((( ako neko zna vise info nek napise

ovi svi s desne strane (tj. strane gdje nije bio udes) su presli tamo da pomognu ;)
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

110301108.1_mn.jpg


Uzas :icon_sad:
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

http://depo.ba/hronika/u-saobracajnoj-nesreci-povrijedne-tri-osobe
evo vise slika :icon_sad:
 

wkd

Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

Neka mu je dragi Bog na pomoci... njegovim roditeljima takodje..

prijatelj vozio 10-ak metara iza, po njegovim rijecima momak sa golfom nije uopste kriv. Automobil iz krajnje lijeve trake se prestrojavao u srednju traku u kojoj nije vidio drugi automobil pa je vozac iz srednje gurnuo golfa prema drvetu...
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

wkd je napisao(la):
Neka mu je dragi Bog na pomoci... njegovim roditeljima takodje..

prijatelj vozio 10-ak metara iza, po njegovim rijecima momak sa golfom nije uopste kriv. Automobil iz krajnje lijeve trake se prestrojavao u srednju traku u kojoj nije vidio drugi automobil pa je vozac iz srednje gurnuo golfa prema drvetu...



Pa koja je brzina bila u pitanju kad je ovako auto skršen?
 

wkd

Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

OggyBoy je napisao(la):
wkd je napisao(la):
Neka mu je dragi Bog na pomoci... njegovim roditeljima takodje..

prijatelj vozio 10-ak metara iza, po njegovim rijecima momak sa golfom nije uopste kriv. Automobil iz krajnje lijeve trake se prestrojavao u srednju traku u kojoj nije vidio drugi automobil pa je vozac iz srednje gurnuo golfa prema drvetu...



Pa koja je brzina bila u pitanju kad je ovako auto skršen?



stvarno neznam zasigurno, uglavnom rece mi da nije bilo nest Bog zna brzo...
 

IGY

Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

sivog golfa je vozio zan :(
tuga bas :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Jos jedan udes kod 'televizije'

Bio sam na mjestu nesrece uzasan prizor... Nazalost dosta ljudi sa ovog foruma zna momka u pitanju je zan, momak je prije ovoga vozio zelenu dvojku... Bio sam i na cumu... Tuzna vijest prijatelji.... Nije prezivio :(

Nek mu je vjeciti rahmet :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top