Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Član
Ja isto cekam hoce biti screenshot od 0-100 sa onom app sto sam okacio sliku.
Iako jedino meni zanimljivo ubrzanje je od 100-200 pa ako ti ne bude problem i to isprobati.
 
Ja isto cekam hoce biti screenshot od 0-100 sa onom app sto sam okacio sliku.
Iako jedino meni zanimljivo ubrzanje je od 100-200 pa ako ti ne bude problem i to isprobati.
Nije problem drug bice i sa aplikacijom i video. A ti ako imas video kako tvoj golf ubrzava ubaci zanima me posto je isti awp motor.
Evo cim malo otopli budem slobodan snimam da vidim na cemu sam prije daljih prerada ☺
Ako ne moze bar 5,5 do stotke i 20-22 do 200 pik.ba
 
Moje mišljenje svi koji vole brzinu i cilj su im neke preformanse trebali bi se dokazati na street race a ne
po regularnim cestama voziti 200 na sat... Inače auto lijepo ide,svaka čast vlasniku i sretno sa daljim radovima
U pravu si drug i hvala!
Avjeruj da ce za to dokazivanje forsiranje i trebati samo na street race ili autoput jer policija stoji na svakom cosku, grad svakako nije za 200km/h
 
Član
Drug evo u 2.5god sto auto kod mene niti jedan video snimio nisam,sramota..
Ima po forumima od bivseg vlasnika dosta videa iako je on vecinom snimao samo od 100-200,ja sam samo mjerio sa onom aplikacijom 100-200 i vrijeme 14.9 sa tim da sam imao suvozaca od cca 100kg i pun tank goriva tako da je itekako dobro vrijeme.
A K04 ie vec na autu tako da nista vise od testiranja sa starim turbom,sada idem u neke malo ozbiljnije cifre.Tj bar se nadam da ce sve biti ok,veceras bi trebao pasti prvi krug sa novim turbom a ovih dana nova mapa samo dok odlucim gdje cu raditi.
 
Top