Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

aj nek mi sad neko objasni,kako znati u kakvom su stanju te opruge kad ih neko prodaje??
i treba li uz njih uzeti i odgovarajuci amortizer ili je svejedno kakav je??
 
Na jednom goldu sam imao razlicite opruge zadnje rj jedna tri cm duza.
Mozes ih vizuelno pregledati u principu sportske opruge su dosta jace i ne bi trebalo sa njima da imas problem.
One neke crvene no name nemoj jer su previse tvrde, h&r , kw moja preporuka. Amortizeri ostaju fabricki.
 
Maf nisam mjerio, na 100oktana ide jos bolje a drugom 7000 120km /h
Izbjegavam puno zavlacenje u obrtaje tako da nisam puno obraxao paznju. Ugl pritisak turbine ne pada to mi je bitno i ide ubrzo stage 2 1,3bara, jer jeturbo za sada dobar.
A 0-200 je oko 20sek po dosadasnjim probama :D
 
061865166 radio je meni volan. Ima na piku oglas za tapaxuranje ugl ja sam prezadovoljan radom i cijenom je korektan. Volan top uradio.
Danas spusteno autoo, kw opruge legle i isput zamijenjeme krajnice, kugle i nosaxi solje amortizera.
20170214_165730.jpg
 
Nadam se da si svjestan cinjenice da Golf 6 R ,2.0 TSI od 270ks i 4Motion pogonom ide ravno 6 sekundi od 0 do 100 sa Novim gumama tipa CSC5,koje imaju gripa kao lude.
A da ne spominjem da od 0-200 ne ide za 20 sekundi kao ti,vec za 24 sekunde.

Od 0 do 200 vrijeme kao Golf 7 R,a na benzinu sa losim gumama si brzi od 7ce R-a za pola sekunde :D
Ko je cipovao,ili gdje je ta nizbrdica da svi idemo tamo mjeriti :)
 
Poslednja izmena:
Nadam se da si svjestan cinjenice da Golf 6 R ,2.0 TSI od 270ks i 4Motion pogonom ide ravno 6 sekundi od 0 do 100 sa Novim gumama tipa CSC5,koje imaju gripa kao lude. A da ne spominjem da od 0-200 ne ide za 20 sekundi kao ti,vec za 24 sekunde. Od 0 do 200 vrijeme kao Golf 7 R,a na benzinu sa losim gumama si brzi od 7ce R-a za pola sekunde :D Ko je cipovao,ili gdje je ta nizbrdica da svi idemo tamo mjeriti :)
Branko svjestan sam jedino da si ti jedan dobar google struxnjak. A nije nizbrdica nikalva snimao cak i vozio sve sam na ravnixi naravno i uspio za 6sek 100 voziti i to na plinu.
Za tebe struxnjaka xe biti sutra video prvo puta ,guma a onda kilometar sata pa ukljuci stopericu iijeri kad si toliki struxnjak za podatke o ubrzanjima

Ovo auto je turbo motor 210ks 340nm obrtnog i stvarno kida kako ide. Radio je chip momak iz sarajeva as chip.
Ps do 100 bolje ide od r32 petice :D
 
Poslednja izmena:
Top