Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Svaka cast auto leti :)
Jesu budale ovi sto pokupovase 7-ce R-ove,kad za par milja kupe prastari 1.8T u odnosu na TSI i odvezu Simanicu da im slozi mapu i eto ga,deru auta od 300 i vise konja.
Doduse uslovi su da moraju imati plin i stare gume,jer ako voze na benzinu i sa novim gumama vec upadaju u klasu supercar-a.
Budale inzinjeri i koncerni kad ulazu tolike milione u razvoj potpuno novih generacija motora kad mogu pratiti nas bosance i sa svakom generacijom slagati cip na cip,na cip cipov cipova i tako kroz 3-4 generacije modela doci do fenomenalnih ubrzanja i abnormalnih konja gdje 1.8T Jetta sa Simanic mapom dere u svakom pogledu MK7 R-a.
Kolega sa ovog foruma ima cipovanog Jubija koji ide 100-200 za 16 sek i jos budala covjek eee jbt,pravi komplet konverziju na k04 kad moze doci tebi pa da idete zajedno Simanicu :)
Bas sam strucnjak :)
Ps:bez ikakve zle namjere prema firmi i gospodinu Simanicu,vec samo se ja strucnjak nadovezujem na rijeci i naucno-fantasticne filmove gosp Brzog :)
 
Kad vec pratis i vw xlub sem sto citas na google-u podatke
Onda si mogao vidjeti da je kod toga kolege isti motor awp bo xipovan i on pravi 20sek 0-200kmh a moje auto sa istim motorom xipom ne moze isto vrijeme napraviti? Logika ti je strasna i popravio si mi vexe znaci smijem se evo dvasata tvojim izjavama.
Ide za sest do sto na u bixe ubrzo xrno na bijelo klip puta i svega pa sta mogu ide kako ide vidim da je trn u oku mnogima nazalost.. ja ovo sve radim iz ljubavi prema autima a pozz veliki za pojedinw google expert's
 
A 16 sec od 100 do 200????
A u tebe 0-200 20 sec????
Hahahahahahahahahahahahahaaha
I ja gora budala sto se raspravljam sa osobom koja ima brze auro od Megana RS i Golfa 7 R :D
 
Opet lupas taj momak je snimao gpsom 100-200 15srkundi a 0-100 mu je 5,5 plafon i poceo si da me smaras svojim znanjemm ugl bice snimakcrno na bijelo pa se onda pravi pametan...
 
Član
Pa pustite covjeka da objasni, snimi video ako zeli, neka pokaze. Trebamo ga pohvaliti, a ne odmah kuditi i uspoređivat njegov auto koji je slagan sa serijskom 6-icom R. Ako je motor ok, prerade dobro odrađene i remap kvalietno odrađen ne vidim razloga zasto auto nebi isao
 
Član
Autic ti ide lijepo nema price . Pretpostavljam da nemas neki mjerodavan uredjaj pa skini sebi app na mobitel kao sto sam i ja pa izmjeri , jer radi preko gps-a i svi je hvale .
Aplikacija se zove ulysee speedometer . i imas opciju race kliknes na nju da ti pozeleni i cim krenes sa autom ona pocne mjeriti , 0-60 , 0-100 i 402m . Pogledaj u mojoj garazi usporedbu sa njom prije i poslije remapa
 
Član
Ova ti je aplikacija najbolja za mjerenja medjuubrzanja,skini ovo na mob isprobaj i okaci rezultat.


Samo zadas od koliko do koliko zelis mjeriti i ono se samo zaustavi kad dodje do odredene brzine.
 
Idemo dalje,, originalne felge izletile sa dobrim gumama i kupim ih.
16" Pacific
Sutra farbanje u perla sivu i montaza. Vozice se na njima dok se ne nadju prave felge za ljeta 18"
Bice i klip prvi slobodan dan.
20170217_172337.jpg
 
Top