Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Prodao passata i sutradan kupio jettu tj boru za us trziste ☺
2002godiste 132kw fabricki.
Drugi dan kod mene na valjke odma izmjereno 175ks na losijem gorivu. Ugl motor odlican sve 4 svjecice i bobine nove. Set kvacila nov isl.
Poslije mjerenja cipovana 60obrtnog+ SUTRA mjerenje nakon cipa. Ugl drasticna razlika u vuci :D
Od opreme siber us markeri i pozicije daljinsk otkljucavanje. Svi el podizaci klima isl.
Prvi dan sve rucke i gumirani dijelovi poskidani i u sivu mat uradjeni.
 
2ik79mr.jpg

Nisam uspio idmah sa slikama . Drugi dan kod mene auto zavrsilo na valjcima 175ks izbaci na 95oktana losijem gorivu. Poslije toga cipovana i nasuta 98ica i jutros zamjenjeni svi filteri i ulje. Ide brutalno jos samo da se ponovo izmjeri snaga nakon cipa :D
U cetvrtak lpg.
 
Ovakva ista jetta je bila moje prvo auto sa preko 150ks koje san vozio. Amerikanka crna saint beach felge full oprema koza al je isla , ne sumnjam da ova ide jos bolje.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
stavi trokraki volan, sjedišta druga, malo po svom ukusu, imam baš jettu 1.8t 132kw, motor je živahan i pruža sportski osjećaj, ali i najmanje crijevo može da pravi problem u snazi..
 
Ima zato siber on mi je bas dobar detaljm ima tempomat.naslonjac za ruku.
Ono sto je naruceno danas su
Poklopci klime sa crvenim osvjetlhenjem. Alu gti pedale.
Kozni poklpac naslonjaca za ruku.
U cetvrtak plin se ugradjuje ali kvalitetniji sa boljom diznama. A danas zavrsen prilaz za garazu tako da ce biti garazirana :D
Sjedista recaro i trokraki volan idu i konplet lakiranje ovih dana.
Ide snimak sa valjaka. Ma ide ludoo 315obrtnog
 
Top