Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Član
riješi ovu tablicu drugačije ovako mi stvarno upada u oči, radije ju zalijepi ispod lajsne dvostrano-ljepljivom trakom nego ovako
 
S cim da pokaze? S e36 sto je imao ili s onom parnom mašinom mercedesom ili s e46 sto je motor zvekno.

Momku svaka cast vidi se da voli auta i da ce jetta biti top. Odavno je većina ljudi sto se razumije u auta otisla s foruma zbog ovakvih likova.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
S cim da pokaze? S e36 sto je imao ili s onom parnom mašinom mercedesom ili s e46 sto je motor zvekno.

Momku svaka cast vidi se da voli auta i da ce jetta biti top. Odavno je većina ljudi sto se razumije u auta otisla s foruma zbog ovakvih likova.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Sa koradom 1.6 dizel cu pokazat :) Vecina je otisla zbog takvih zatucanih kao ti. Kad je vec rekao za toliko i toliko sekundi ide do 200 sto ne dokaze ?
 
Ja nisam zatucan u pola koliko si ti nit komentarisem u temama u kojim mi se nesto ne svidja nit potpaljujem. Ti si zatucan kako vw ne valja i tjt. Svako ko vozi vw tebi smeta. Sto se tice vw volim ga ali rado bih vozio i ostala auta tipa e30 ili mercedes 190 16v dok ti znas samo za merc(eventualno bmw) i sve ostalo ne valja.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ja nisam zatucan u pola koliko si ti nit komentarisem u temama u kojim mi se nesto ne svidja nit potpaljujem. Ti si zatucan kako vw ne valja i tjt. Svako ko vozi vw tebi smeta. Sto se tice vw volim ga ali rado bih vozio i ostala auta tipa e30 ili mercedes 190 16v dok ti znas samo za merc(eventualno bmw) i sve ostalo ne valja.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Neko rekao da ne valja vw ? Samo mi ide na zivce to sto ga vi dizete u zvijezde ko da je bog zna sta, precjenjeno auto za ono sto nudi i to je jedna realnost svidjala vam se ili ne. Btw back to topic kad ce snimak 0-200 ?
 
Top