Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Snimicu xim uhvatim slobodan dan radim 20dana svaki dan, nisam toliko brsposlen da mogu snimati klipove a kad budem snimao snimacu po danu i put da se vidi ta nizbrdica i sest sekundi do 100,
Drug je probavao na audiju 190ks fabricki i zi 7srkundi.
Ne znam samo sta ce pojedini pricati poslije snimka
Ko misli da sam optwrecen brzinom i trkama vara se.
 
Član
Samo deri bolan ne treba da te zanimaa Jetta ce zavrsit ko onaJ Golf r32

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
sve je super ali sam se iznenadio koliko je dzeta teska :eek:1340 kg. mogli smo mjenjat moj je 1180 heheh .
za podatke nisam siguran jer su sa autodate , samo polako iskreno sacekaj kad bude fino vrijeme i maf testiraj obavezno druga treca da vidis koliko g/s imas, ja moj kad sam promjenio razlika je drama ;), ja cekam rezultate malo da vide dizelasi sta je 1.8t (skoro g7 gtd nije me mogo preci na pravcu raja misli supljiram )
 
Član
Sve super, dobra Jetta, ove felge su bas fine za zime, fino i ide ali realno 0-100 5,5s nece ici.
I na koliko si isao ks?
 
Član
Drug, opusti se uživaj, sredjuj auto po svom ćeifu, a pusti besposlene hejtere, koji se voze tramvajem :D
Fino sredjuješ Džetu, pratim temu, nemoj da je zatvaraš, ima nas koji cijene rad vrijeme i uloženi novac.

Pozzzz od Elmira
 
Snimano je na plinu, na 100oktana benzinu ide osjetno bolje. A radjen je stage1.
Ubacena sjedista za probu dok ne rijesim grijace onda idu na presvlacenje, ugl brutalno drze tijelo ja prezadovoljan :D20170222_174717.jpg
 
Meni ne moras nista dokazivat,nije to auto za trke nego za normalne voznje i lipo si ga sredio nema sta,ti sicevi ce extra bot kad se presvuku.hoces li isto ovu kombinaciju boje ili ces promijenit?
 
99% autotex pazaric koza nanovo a sredina gti platno ili i vise stepova. Da sam bigdo odlucio odnio bi ih odma na presvlacenje ovako sam neodlucan jos..
 
Top