JBT XENON

JBT XENON

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bogami citao sam cijelo vrijeme ovu temu nadajuci se nekom razumnom odgovoru od strane momka koji je otvorio temu, opet u drugu ruku ga razumijem , jer je njemu prvi puta da se susrece sa xenonima i jos sad kad se izlozio trosku mogu mislit fobije

gledam sta je sve pisano i nikako mi ne ide u glavu da sijalica fara ima veze sa ECU, ustvari znam da nema, i sam sam vidio xenone na puntu mk2 jedno milion puta, niko ziv nema problema zbog xenona

ali kako je kod nas narod glup slobodno mogu da kazem onda me nista ne cudi (damirchek ne misli da se tebi obracam, nego ovim kvazimajstorima koji su te uvjerili da je uzrok xenon)
meni je stari rekao kad mi vidi xenone na autu porazbijat ce i farove a i mene zajedno s njima, pogadjajte zasto???
isto tako su njemu "majstori" napricali kako od tih cuda kako ih on naziva strada sve zivo, gore auta i slicne stvari
ljudi stavljaju aftermarket xenone na mnogo skuplja auta od punta i nista se ne desi, fkt nema logike

predlazem ti sada da odes kod ede (edo_16v), ugradi ti covjek xenone, da garanciju na svoj rad i mirna bosna;)
 

MTR

Član
aaaa bog te sta se svega nacita :D:D gluho i ne bilo

pojedini znaju a mislim da vecina ne razumije sta je u stvari Xenon , vise tehnologije i nauke ima u toj plavoj sijalici nego sto je ima u motoru ( ne elektronici , da me ne shvatite pogresno ) , i mogli bi o njoj pisati stranice i stranice
 
Član
MTR je napisao(la):
aaaa bog te sta se svega nacita :D:D gluho i ne bilo

pojedini znaju a mislim da vecina ne razumije sta je u stvari Xenon , vise tehnologije i nauke ima u toj plavoj sijalici nego sto je ima u motoru ( ne elektronici , da me ne shvatite pogresno ) , i mogli bi o njoj pisati stranice i stranice

xenon je plin... :D
 

MTR

Član
GOLF TZ je napisao(la):
MTR je napisao(la):
aaaa bog te sta se svega nacita :D:D gluho i ne bilo

pojedini znaju a mislim da vecina ne razumije sta je u stvari Xenon , vise tehnologije i nauke ima u toj plavoj sijalici nego sto je ima u motoru ( ne elektronici , da me ne shvatite pogresno ) , i mogli bi o njoj pisati stranice i stranice

xenon je plin... :D

jbg ti :D , nisam mislio na plin nego na cjelokupnu izradu , funciju itd ....

kako se dobije ona svjetlost u sijalici ?
 
Član
MTR je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
MTR je napisao(la):
aaaa bog te sta se svega nacita :D:D gluho i ne bilo

pojedini znaju a mislim da vecina ne razumije sta je u stvari Xenon , vise tehnologije i nauke ima u toj plavoj sijalici nego sto je ima u motoru ( ne elektronici , da me ne shvatite pogresno ) , i mogli bi o njoj pisati stranice i stranice

xenon je plin... :D

jbg ti :D , nisam mislio na plin nego na cjelokupnu izradu , funciju itd ....

kako se dobije ona svjetlost u sijalici ?

spakuju je u fabrici :D
 

MTR

Član
@ Obojica iz gornja dva posta : znam ja kako radi i kako se dobije plin i sta ga potpali , samo izgleda da ima mnogo njih koji ne znaju
 
Član
Navadi meni malo Xenona u kanticu, da imam dopuniti ako zafali. Nešto Edo ovi tvoji ne valjaju, 2 godine i još nisu izlapili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top