JBT XENON

JBT XENON

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
edo_16v je napisao(la):
Licno sam ugradio na najmanje 10 tih punta i nikad nikome ne crce nista.. Danas su xenoni izgleda krivac i kad ode krajnica..

to je vec moguce...ide ti duja u susret, kisa pada, xenoni sljaste, ne vidis nista, lupis u rupcagu kakvu, ode krajnica, ode felga, amortizer...ko je kriv, xenoni :cool:
 
Početnik
damirchek je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
moji vec godinu i po stoje... nikakakvog problem ni sa elektronikom auta ni sa samim xenonima... :)

ja na GOLFU....:lol:

pa onda nadam se da si skontao sta to znaci,na golfu nish a sta ono tebi biii :D


sala:nego ozb nemora biti do xenona jer danas sta god xenoni krivi znam da na peticama ode motoric brisaca i sl ali na puntu da toliko uhebu xenoni stvar neide mi u glavu
 
Član
Eto i da pretpostavimo da je crkao zbog xenona a nije 99,9% mene samo interesuje kako ti strucnjaci utvrde da je zbog xenona
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
moji vec godinu i po stoje... nikakakvog problem ni sa elektronikom auta ni sa samim xenonima... :)

ja na GOLFU....:lol:

pa onda nadam se da si skontao sta to znaci,na golfu nish a sta ono tebi biii :D


sala:nego ozb nemora biti do xenona jer danas sta god xenoni krivi znam da na peticama ode motoric brisaca i sl ali na puntu da toliko uhebu xenoni stvar neide mi u glavu

pa sad ti kazem...sto moze xenon zajebati. ako hoces XENON u novo auto kad kupujes, ne daju zi garanciju na par stvari..jedna od njih je kao sto si naveo motor brisaca.
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
Eto i da pretpostavimo da je crkao zbog xenona a nije 99,9% mene samo interesuje kako ti strucnjaci utvrde da je zbog xenona

mora da ima ekran unutar ecu-a na kojem pise uzrok,a ne ozb i mene zanima kako to tvrde tj po cemu znaju da je od xenona :icon_question:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Eto i da pretpostavimo da je crkao zbog xenona a nije 99,9% mene samo interesuje kako ti strucnjaci utvrde da je zbog xenona

mora da ima ekran unutar ecu-a na kojem pise uzrok,a ne ozb i mene zanima kako to tvrde tj po cemu znaju da je od xenona :icon_question:

jer je uglavnom uzrok crkavanja ECU'a na tim autima (motorima) xenon, lik imao takvih slucajeva 100'tinjak.
 
Član
damirchek je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
moji vec godinu i po stoje... nikakakvog problem ni sa elektronikom auta ni sa samim xenonima... :)

ja na GOLFU....:lol:

pa onda nadam se da si skontao sta to znaci,na golfu nish a sta ono tebi biii :D


sala:nego ozb nemora biti do xenona jer danas sta god xenoni krivi znam da na peticama ode motoric brisaca i sl ali na puntu da toliko uhebu xenoni stvar neide mi u glavu

pa sad ti kazem...sto moze xenon zajebati. ako hoces XENON u novo auto kad kupujes, ne daju zi garanciju na par stvari..jedna od njih je kao sto si naveo motor brisaca.

Mislis kada kupis novo auto i doplatis za fabricke xenone nije full garancija ili mislis kada ti ugradis na novo auto aftermarket xenone izgubis garanciju?
 
Član
edo_16v je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
damirchek je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
moji vec godinu i po stoje... nikakakvog problem ni sa elektronikom auta ni sa samim xenonima... :)

ja na GOLFU....:lol:

pa onda nadam se da si skontao sta to znaci,na golfu nish a sta ono tebi biii :D


sala:nego ozb nemora biti do xenona jer danas sta god xenoni krivi znam da na peticama ode motoric brisaca i sl ali na puntu da toliko uhebu xenoni stvar neide mi u glavu

pa sad ti kazem...sto moze xenon zajebati. ako hoces XENON u novo auto kad kupujes, ne daju zi garanciju na par stvari..jedna od njih je kao sto si naveo motor brisaca.

Mislis kada kupis novo auto i doplatis za fabricke xenone nije full garancija ili mislis kada ti ugradis na novo auto aftermarket xenone izgubis garanciju?
prvo...doplata za xenone...prisustvovao tom "cinu" kad je kum kupova auto u ASA auto..
 
Član
Sutra cu da nazovem asa auto da pitam, to je van svake pameti ako je istina.

Ukucaj na google fiat broken ecu.. Pa crkaju kao osiguraci :icon_biggrin:
 
Član
:lol::lol::lol::lol: pa fala bogu da ces doplatiti xenone, da ti ih ne bi dali dzaba... do ti je jarane dodatna oprema...
 
Član
Ma hajd naravno da ces doplatiti, ali da ti ukinu garanciju na motor brisaca :icon_eek::icon_eek:, to nema ni u Somaliji ali eto sutra cu nazvat pa cemo imati info iz prve ruke..
 
Član
ma nema sanse... cuj zbog fabrickog xenona da ti ukinu garanciju :lol::lol::lol: lupeta ovaj gluposti ba..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Ma hajd naravno da ces doplatiti, ali da ti ukinu garanciju na motor brisaca :icon_eek::icon_eek:, to nema ni u Somaliji ali eto sutra cu nazvat pa cemo imati info iz prve ruke..

a brate kazem ti sta nam je lik rekao iz ase prije godinu dana...

GOLF TZ je napisao(la):
ma nema sanse... cuj zbog fabrickog xenona da ti ukinu garanciju :lol::lol::lol: lupeta ovaj gluposti ba..

malo respecta... ha sta mislis. nisu gluposti.
 
Član
mozda je mislio da je kupovao auto i onda pitao da naknadno ugradi xenone ( jedino logicno objasnjenje ) neke aftermarket i rekli mu da se gubi garancija na ono sto pretezno odlazi zbog xenona
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top