Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Član
Limpi je napisao(la):
od mene imas, kad dodjes u ze, samo se najavi :cool:

to mi je trebalo, patrola krene pametovat, ja izbiflam dopune i pokazem crno na bijelo i nek gledaju kud se vedri :lol:

@emire pa mogao si uvijek iza 11 vozit, ali sada mozes i iza 23.00 :p

mah, smjelo se i poslije 23 ali samo ko ima viska para, sto kod mene nije slucaj hehehe :lol:
 
Član
Prije 10min me zaustavila policija u lukavici. Stanem, saobracajna,vozacka kaze nemas 2 god iskustva ne moze iza 23h. Ja mu objasnim da je izasla nadopuna, da je bilo u novinama i svasta nesto, kae drot to jeste u federaciji mozda, ali ovo je RS tako da nema toga. Ugl, nakon ponude od 20KM koju nije odbio nije mi nista napisao a kako je nabrojao bilo je oko 150KM :) Cvaja :cool::cool:
 
Član
btw i ja sam dobio odgovor na mail od potparola mupa Tuzlanskog kantona (odnos s javnoscu) na isti kalup kao limpi
tj moze se voziti posle 23h.. evo sad je 2:49h prije 10 min sam u kucu uso.. laganooo
jesmo se mi mladji sturili nema sta!
 
Član
cuj u rs ne moze, djaba kad nam je drzava naopaka i nema zakona na "nivou" cijele teritotije...

vala nek su i ukinuli, ono imas skoro 5 god vozacku, a ne smijes iza 23.00,... debilno, ali eto sada moze :cool:
 
ope ja moram :D
zakon o bezbijednosti u saobracaju je od 2006 (cini mi se) uveden, i vazi na nivou cijele drzave. sve izmjene i dopune se znaci sprovode na nivou drzave i ne smije niko pojedinacno nista radit. pa tako da taj policajac je na blef dobio od tebe 20 KM :p slobodno trazi na sud da se ide ;)
sto volim mamuran pisati :D
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ope ja moram :D
zakon o bezbijednosti u saobracaju je od 2006 (cini mi se) uveden, i vazi na nivou cijele drzave. sve izmjene i dopune se znaci sprovode na nivou drzave i ne smije niko pojedinacno nista radit. pa tako da taj policajac je na blef dobio od tebe 20 KM :p slobodno trazi na sud da se ide ;)
sto volim mamuran pisati :D

Brate nisam imao P, nisam imao sijalice, nisam bio vezan :D Tako da sam ja prosao odlicno, ako me je zeznuo za ovo iza 23h nema veze, nek' mi nije pisao ovo ostalo :D Halal cvaja :D
 
Član
Mene dva puta zaustavili u rs-u, brza voznja, ali nista previse, i lizalo... ali oni maltene bukvalno kazu, daj cvaju i pici dalje... :lol:
 
Član
beZZa je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ope ja moram :D
zakon o bezbijednosti u saobracaju je od 2006 (cini mi se) uveden, i vazi na nivou cijele drzave. sve izmjene i dopune se znaci sprovode na nivou drzave i ne smije niko pojedinacno nista radit. pa tako da taj policajac je na blef dobio od tebe 20 KM :p slobodno trazi na sud da se ide ;)
sto volim mamuran pisati :D

Brate nisam imao P, nisam imao sijalice, nisam bio vezan :D Tako da sam ja prosao odlicno, ako me je zeznuo za ovo iza 23h nema veze, nek' mi nije pisao ovo ostalo :D Halal cvaja :D

mah bilo koja kazna da je u pitanju minimum je 30, tako da si sa cvajom uvijek dobro prosao :D
 
Član
hvala vam mnogo na tako brzom odgovoru!
no takodjer me samo zanima zasto, kojeg god sam policajca upitao za taj zakon, rekli mi da zakon jos nije uvazen i da je samo ukinut zakon o obiljezavanju vozila slovom P ?!
hvala vam unaprijed!

s postovanjem!
------------------------------------------------------------

portparol@muptk.ba to me

Pozdrav,
Ovo što smo Vam mi odgovorili je usvojena zakonska izmjena,možda kolege na terenu još nisu dobro razumjeli ovu promjenu.nadamo se da ubuduće nećete imati problema.
Odsjek za odnose s javnošću



ccc
 
Član
...a bogami ni ovi policajci nemaju pojma sta rade od svog zivota, mene neku vece zaustave posle 23 i kaze mi znas li da nemas pravo vozit bla bla bla i ja kazem da sam cito da je zakon promjenjen i on precuti vrati dokumente i zdravo.....medjutim sinoc me zaustave na istom mjestu isto posle 23 samo drugi pajkan, i samo sto mi nije skocio za vrat nesmijes i Bog vozit posle 23, P nemoras nosit ali nesmijes vozit poslije 23, ali eto opet me pusti sreca posto sam mu reko da su me kolege njegove pustili na 2-3 veceri tu i rekli da smijem posle 23 vozit.....i jos mi dodade da su me slagale te njegove kolege i da od tog zakoa nema nsita.....e sad ti Boga pitaj sta i kako :icon_confused:
 
Top