Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Izmjene i dopune ZOBS-a: P obavezno, voznja nakon 23h dozvoljena

Član
CoL3 je napisao(la):
al se ne sekiraj narednih pola godine ili jace da ti nece uzeti vozacku :icon_biggrin:
rodici mi uzeli nakon nekih 8mj. tek,,a mami mi jos nisu,a prekrsaj pocinjena oko nove godine:D

ma to i jeste najgore, kad mi najvise bude trebalo mogu mi oduzeti, inace je kod nas to brzo pravo,najgore kad ne znas kad ce ti oduzet,
ma nije problem platit ,samo cu gledat moze li se ovo oduzimanje sredit... :pP
 
Član
kada kamera uslika, tesko je tu sta sredivat... jedino naci nekoga i staviti da je on vozio, kome ne treba vozacka i tako...
 
Član
hehe,prijedlog je na mjestu, ali nemam nikoga ko ima vozacke a da ne voza auto, u svakom slucaju nije mi zao ni malo jer znam da sam ja kriv i niko drugi, sam pao sam se ubio, plati kaznu i cekaj onda koliko ce mi dat zabrane...
znam i ja sam da kad te uslika ni dodik ne moze sam sebi sredit a ne neko drugi xD
bas vcrs sam prosao bulevarom i ogranicenje je vraceno na 50,
nezz ni ja neko kaze ne moze ti doci kazna, jer te ne smije radar uslikati s ledja...i stvarno nema logike, al eto vidjet cemo,necu vise da peglam raju sa tim :)
 
Član
Ma pusti oni samo gledaju koga mogu oguliti a koga ne, mene su 100 puta ovo ljeto zaustavili i to uvijek moram izaci i otvoriti gepek dok pretresaju auto i svaki put pitaju imas li oruzija po 5 puta pitaju... sve zavisi sta vozis,prije dok sam Fiat Stilo imao onda su me peglali za to ispid 23 godine i ako sam imao 4 godine vozacku, jedan je rekao da je uredu ako imas preko 2 godine vozacku da mozes poslje 11 a drugi kaze ne pika se to kao moras imati preko 23 godine... ni oni ne znaju vise sta je dozvoljeno a sta ne.
 
Top